Rok s magický číslem, dvěma dvacítkami po sobě jdoucími, si pro nás hned na svůj začátek připravil příjemné překvapení. Již na konci února v pražském Roxy totiž vystoupí americké uskupení Tycho v čele se Scottem Hansenem.

Scott s tímto projektem původně začínal sám a až s postupem času k sobě přibral několik dalších členů, díky kterým se povedené partičce daří vyprodukovat unikátní zvuk. Na nejnovější, páté desce “Weather” s nimi pracuje i vokalistka Saint Sinner, která doplnila o svůj krásný hlas už tak skvěle fungující uskupení a přidala jejich písním pomyslnou třešničku na dortu. “Od začátku příprav nové desky jsem věděl, že chci zapojit i ten nejorganičtější hudební nástroj – lidský hlas,” dodává Hansen. Tycho za sebou mají nominaci na Grammy a také vyprodaný koncert v Meetfactory před dvěma lety.

Jejich audiovizuální show potěší naše smysly 23. února v Roxy. Lístky rychle mizí, ten svůj si můžeš zajistit zde!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit