Rok s magický číslem, dvěma dvacítkami po sobě jdoucími, si pro nás hned na svůj začátek připravil příjemné překvapení. Již na konci února v pražském Roxy totiž vystoupí americké uskupení Tycho v čele se Scottem Hansenem.

Scott s tímto projektem původně začínal sám a až s postupem času k sobě přibral několik dalších členů, díky kterým se povedené partičce daří vyprodukovat unikátní zvuk. Na nejnovější, páté desce “Weather” s nimi pracuje i vokalistka Saint Sinner, která doplnila o svůj krásný hlas už tak skvěle fungující uskupení a přidala jejich písním pomyslnou třešničku na dortu. “Od začátku příprav nové desky jsem věděl, že chci zapojit i ten nejorganičtější hudební nástroj – lidský hlas,” dodává Hansen. Tycho za sebou mají nominaci na Grammy a také vyprodaný koncert v Meetfactory před dvěma lety.

Jejich audiovizuální show potěší naše smysly 23. února v Roxy. Lístky rychle mizí, ten svůj si můžeš zajistit zde!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?