Současná podoby řady adidas EQT je výsledkem toho, když sport potká styl. Odkaz adidas EQT zůstává od 90. let stejný: jen to podstatné bez zbytečností navíc.

Nejčerstvějším teniskovým přírůstkem do EQT rodiny je adidas EQT Basketball ADV. Je to štíhlá bota s ostrou siluetou a typickým zpevněním v přední i patní části pro maximální pohodlí při každém kroku. Šněrování je progresivně zpracované a využívá nesmrtelnou adidas klasiku: motiv tří pruhů.

Tváří nových tenisek adidas EQT Basketball ADV je americký rapper A$AP Ferg. Byla to poměrně jasná volba, A$AP Ferg je už od začátku své kariéry respektovanou součástí streetwear scény stejně jako věrným fanouškem značky adidas.

Tenisky EQT Basketball ADV najdeš v Queensu, kde mají kompletní colorway.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit