Současná podoby řady adidas EQT je výsledkem toho, když sport potká styl. Odkaz adidas EQT zůstává od 90. let stejný: jen to podstatné bez zbytečností navíc.

Nejčerstvějším teniskovým přírůstkem do EQT rodiny je adidas EQT Basketball ADV. Je to štíhlá bota s ostrou siluetou a typickým zpevněním v přední i patní části pro maximální pohodlí při každém kroku. Šněrování je progresivně zpracované a využívá nesmrtelnou adidas klasiku: motiv tří pruhů.

Tváří nových tenisek adidas EQT Basketball ADV je americký rapper A$AP Ferg. Byla to poměrně jasná volba, A$AP Ferg je už od začátku své kariéry respektovanou součástí streetwear scény stejně jako věrným fanouškem značky adidas.

Tenisky EQT Basketball ADV najdeš v Queensu, kde mají kompletní colorway.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE