Kalifornský rapper a jedna z nejúspěšnějších hudebních hvězd současnosti, G-Eazy, vystoupí 11. května v Praze.

G-Eazy, vlastním jménem Gerald Earl Gillum, který na konci loňského roku vydal své páté studiové album The Beautiful & Damned, se vydává na evropské turné. Při svém koncertování se letost poprvé rozhodl navšívit i Českou republiku a vystoupí zde 11. května ve Fóru Karlín.

Rapper se proslavil v roce 2011 svým mixtapem The Endless Summer. V roce 2014 vydal album s názvem These Things Happen, za kterým v roce 2015 chronologicky následovalo album When It’s Dark Out. To se se singlem My, Myself & I, kde si rapper přizval ke spolupráci zpěvačku Bebe Rexha, umístilo na sedmém místě amerického hudebního žebříčku Billboard Hot 100.

Lístky můžete zakoupit na Live Nation, GoOut a Ticketpro.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?