Kalifornský rapper a jedna z nejúspěšnějších hudebních hvězd současnosti, G-Eazy, vystoupí 11. května v Praze.

G-Eazy, vlastním jménem Gerald Earl Gillum, který na konci loňského roku vydal své páté studiové album The Beautiful & Damned, se vydává na evropské turné. Při svém koncertování se letost poprvé rozhodl navšívit i Českou republiku a vystoupí zde 11. května ve Fóru Karlín.

Rapper se proslavil v roce 2011 svým mixtapem The Endless Summer. V roce 2014 vydal album s názvem These Things Happen, za kterým v roce 2015 chronologicky následovalo album When It’s Dark Out. To se se singlem My, Myself & I, kde si rapper přizval ke spolupráci zpěvačku Bebe Rexha, umístilo na sedmém místě amerického hudebního žebříčku Billboard Hot 100.

Lístky můžete zakoupit na Live Nation, GoOut a Ticketpro.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit