Týden před filmovou premiérou očekávaného snímku studia Marvel, nesoucí název Black Panther, jsme se dočkali oficiálního soundtracku. Pokud jste váhali o návštěvě kina, po poslechu hvězdami nabitého alba ve spolupráci Kendricka Lamara a TDE jej pravděpodobně neminete.

Film Black Panther se z prozatímních trailerů jeví jako hodně originální akční podívaná. Aby toho nebylo málo, studio Marvel se rozhodlo oslovit několik světových hudebních jmen, aby se podílela na tvorbě soundtracku. O produkci se postarali Kendrick Lamar a Anthony “Top Dawg” Tiffith ve spolupráci s několika světoznámými umělci, jako jsou The Weeknd, SZA, Schoolboy Q, 2 Chainz, Travis Scott, Future, Vince Staples, Anderson .Paak, James Blake, Swae Lee, Ab-Soul nebo např. Zacari, který hostoval na Kendrickově desce Damn.

Nutno dodat, že se jedná o opravdu nesmírně  pestrý a energický soundtrack, který by neměl sebemenší problém obstát jako plnohodnotné album. Studiu Marvel udělalo skvělý tah, jelikož vydání tohoto soundtracku jednoznačně přiláká do kin ještě více návštěvníků.  Já sám jsem nesmírně zvědav, jak tato kombinace obstojí na plátně. Nezbývá, než se o výsledných kvalitách samotného filmu přesvědčit na vlastní oči už 15.2.2018, kdy film vstupuje do kin. O kvalitách soundtracku se můžete přesvědčit už nyní na všech dostupných hudebních platformách.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit