Polská značka Turbokolor se na oslavu desátého výročí spojila s obuvní firmou Novesta. Společně vytvořily limitovanou kolekci unisex tenisek, ve které najdete nesmrtelnou klasiku, boty Novesta Star Master a Star Dribble, v novém camouflage kabátě.

Turbokolor má za sebou třeba spolupráci s Vans, a tak je nám hodně sympatické, že teď sáhl po značce zeměpisně bližší. Slovenskou Novestu nemusíme fanouškům kvalitního plátěného obutí zdlouhavě představovat. Založil ji skoro před 100 lety Jan Antonín Baťa, nevlastní bratr slavného obuvníka Tomáše Bati. Od té doby vyrábí Novesta nadčasové boty a používá při tom prvotřídní materiály ohleduplné k životnímu prostředí.

Kousky z téhle zajímavé kolaborace najdete na www.queens.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit