Na podzim se nám s těmi kolaboracemi ve streetwearu trochu roztrhl pytel. Kdo se nespojil s jinou značkou, jako by nebyl. Společná kolekce značek Soulland a 66°North ale rozhodně stojí za povšimnutí.

Dánský brand Soulland produkuje věci po skandinávsku: krásné, vybroušené, minimalistické. A funkční. Stejně jako loni touhle dobou to dal dohromady s islandskou stálicí 66°North a společně představují kolekci dvanácti kousků oblečení na nadcházející sezónu. Ty nejlepší z ní najdete exkluzivně v Queensu: Soulland x 66°North Neoshell Jacket a Fleece Jacket. Bunda i mikina jsou vyrobené z inovativních technických materiálů, které s přehledem zvládnou extrémní podmínky. Jsou ale dost stylové na to, aby v nich člověk mohl vyrazit i do města. Čekání na léto je hned příjemnější.

Nakupujte na www.queens.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit