Do Čech a sousedních států dorazila radostná zpráva. Životní sen mnoha hudebních fanoušků se může stát skutečností. Pořadatelé jednoho z nejznámějších festivalů světa, Tomorrowlandu, oznámili, že z důvodu obav z teroristických akcí v Belgii, kde se tradičně Tomorrowland konal, se letošní ročník odehraje v našich českých končinách!

Zprávu jako první oznámil belgický magazín musicwaffle.be, hlavní mediální partner festivalu, kterému zprávu sdělil jeden z pořadatelů. “V zájmu bezpečí a ochrany našich fanoušků a návštěvníků a s přihlédnutím k okolnostem okolo teroristických akcí v Evropě jsme s politováním museli uznat, že organizovat akci takového formátu není v Belgii možné,” vysvětluje tiskový mluvčí festivalu, “Dlouho a pečlivě jsme vymýšleli náhradu a rozhodnutí uspořádat letošní ročník právě v České republice považujeme za nejlepší možné.”


Podívejte se na aftermovie z minulého ročníku:


A jaké konkrétní místo organizátoři akce Tomorrowland vybrali? “Po konzultacích s místními obchodními zástupci a organizátory podobných akcí, jsme se shodli, že nejlepším místem pro konání Tomorrowlandu 2016 bude prostor, který se nachází nedaleko obce Milovice a které je pro místní obyvatele, co se týče podobných akcí, prý velmi oblíbené,” oznamuje tiskový mluvčí Hans Depuis.

Ano, jedná se o prostor, kde se tradičně odehrává i český festival Votvírák, na který každoročné zavítá několik desítek tisíc lidí, tudíž má za sebou bohaté zkušenosti. Organizátoři dále slibují, že kapacita festivalu bude omezena na 280.000 návštěvníků, více se jich na toto místo bohužel nevmístí.

tomorrowland 2016 milovice

Tomorrowland 2016 Czech Republic se bude konat mezi 22. – 24. červencem a vstupenky budou již od tohoto dne, 1. dubna 2016, k dostání v sítích Ticketstream a GoOut.

zdroj:
musicwaffle.be

(Tento článek vznikl 1. 4. 2016 jako aprílový žert.)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit