Pro všechny, co mají rádi napětí, adrenalin, rádi riskují a zkouší nové věci, jsou zde únikové hry Ostrava, kde si se svými přáteli můžete prověřit své znalosti a schopnosti. Zde si můžete pořádně zasoutěžit a posunout své hranice o notný kus dopředu. Možná vás zajímá, jak se dokážete zachovat v různých vypjatých situacích, jak budete reagovat a řešit opravdu velmi neočekávané situace.

Pokud je tohle to pravé ořechové pro vás, únikové hry Ostrava jsou ideálním řešením jak strávit volný čas. Pokud máte tedy chuť to zkusit, navštivte The Chamber Ostrava.

Jaký je smysl únikové hry

Asi vás zajímá, na co se vlastně máte připravit a o co vlastně v takových hrách jde. Princip jakékoliv únikové hry je co nejdříve se ve stanoveném čase dostat z místnosti plné fascinujících nelehkých úkolů. Musíte zapojit logiku, znalosti, svůj důvtip, zručnost a šikovnost. Během doby, která je stanovena jako časový limit, tedy v čase 60 minut musíte vyřešit tuto adrenalinovou hádanku a dostat se ven. Cílem je ale především se díky neotřelé interaktivní hře skvěle pobavit. Při hře si prověříte své schopnosti, a zda umíte fungovat jako tým. Této hry se neúčastníte sami, ale jdete do toho s celou svojí partou přátel. Escape game nebo Exit game je tak zcela ideální formou i pro teambuilding, firemní večírky a akce, školní stmelování kolektivu formou adaptačních kurzů, ale i vaší rodiny či okruhu přátel.

Skvělé pro partu přátel

Únikové hry The Chamber vám nabízí hned tři druhy únikových místností, do každé se vejde 2 až 6 lidí a do dvou únikových her může jít až 8 lidí. V každé z těchto her si vyzkoušíte úplně něco jiného, nic se neopakuje. Všechny tři druhy her jsou přímo nabité skvělých rébusů, šifer, úkolů a překonávání sebe sama. Každý adrenalinový zážitek a atmosféra vás úplně pohltí. Ve hře hraje velmi významnou roli schopnost spolupracovat v rámci týmu. Musíte zapojit důvtip, všímavost a důslednost. Celkové zpracování je ve velmi zábavné a záživné formě. Cílem této hry je pobavit se, posunout své hranice a zažít zbrusu nový zážitek.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit