Strespez koncem roku vydal svoje EP s názvem Po rokoch. Doposud k tomuto počinu vyšly 3 klipy a dnes posílá ven v pořadí již 4. klip na track s názvem Hľadáme…

10623412_985784864801501_3519775187124823301_o

O produkci tracku Hľadáme… se postaral Nazor, který kromě celé produkce pomohl i svým zpěvem v refrénu a celou skladbu oživil kytarou.
Klip ročil mladý Martin Miko, který to dle slov samotného Strespeze dotáhne díky svému profesionálnímu přístupu ještě daleko. V klipu můžete vidět tanečníky skupiny LT (Len Tanec).

Pokud Vás klip oslovil, můžete si tohoto mladého umělce podpořit koupí originálu EP na shop.rukahore.sk nebo digitálně na iTunes.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit