Příští středu šestnáctého listopadu Idea a Fatte ve formaci IF představí svůj nový projekt veřejnosti. Po několika vypuštěných písních se pochlubí s další osobitou deskou “STOP PLAY”.

Šestnáctého listopadu na neobvyklém místě Forbidden Spot proběhne premiérové představení nové desky od seskupení IF. Celá realease party bude obsahovat spoustu podepisování, prodej merche, CDs, plakátů a mnoho dalšího. Za doprovodu originálního osvětlení se vám předvede šéf labelu Ty Nikdy a jeho dlouholetý parťák a producent. Pokud stále tápete a nevíte zda přijít, můžete ochutnat singly “Dej mi víc”, “Po nás přijdeme my” nebo “Selfie Tyč”, které vás rozhodně přesvědčí, že je povinností dorazit.

Můžete o sobě dát vědět třeba na facebookové události.

V sedm hodin večer se dostavte do Forbidden Spot a rozhodně nebudete litovat. Můžete pařit i do pozdních hodin, protože další den je státní svátek. Uvidíme se 16. 11. za doprovodu české rapové dvojice IF.

14732244_10154551788545528_5220295568901092803_n

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit