Ben Cristovao připravil pro listopad roku 2016 sérii několika pražských koncertů, každý z nich bude svým pojetím výjimečný. Přestože loni vyprodal Forum Karlín, rozhodl se letos, že v Praze raději vybere několik kapacitně menších prostorů, Roxy, NoD a Royal, aby neztratil kontakt s fanoušky.

V NoD půjde o koncert, který bude postavený především na živé kapele a hostech, kteří jsou v některých případech i o generaci dál než Ben, přesto k němu ale mají blízko.

Dorazit by mohl i David Koller, jehož hit Nic není nastálo Ben Cristovao přezpíval a vznikl zajímavý remix.

Chybět nebudou také písně z Benova nového alba Palmy a Neony, které během podzimu vyjde.

Kapacita je omezena, do předprodeje šlo pouze 250 vstupenek a pár jich je ještě stále k dispozici, viz goout.net. Vstupné je jednotné a činí 450 Kč.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?