Už tento týden 20. a 21. října se pro vás otevřou tři celá patra obchodního domu Kotva, kde zažijete největší festival tenisek ve střední Evropě! Čekají na vás ty nejžhavější módní trendy, stylové sneakers, koncerty, inspirativní osobnosti a známé tváře. Tohle si nesmíte nechat ujít!

Pro tři z vás máme připraveno celkem 6 vstupů. A jak je získat? Je to úplně jednoduché. Stačí splnit podmínky soutěže a správně odpovědět na naši otázku:

Kolik guru reprezentuje letošní ročník Teniskology?

a) 3
b) 4
c) 5

Jak vyhrát?

1) Dej “To se mi líbí” facebookové stránce CZECHMAG.
2) Napiš do komentářů pod tento příspěvek správnou odpověď na soutěžní otázku.

Deadline soutěže je 18. listopadu. Nápovědu najdete na webu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit