Dobrá zpráva pro všechny milovníky tenisek, co je chtějí nosit po celý rok. Sneakers firmy vyslyšely modlitby všech sneakerheads a začaly vyrábět technickou obdobu teniskové siluety, kterou můžete v nadcházející sezóně bez obav vzít do města a pořád budete za trendsettera.

Sehnat zimní boty už není žádný problém. Sneakerboots (někdy taky můžete slyšet duckboots) mají styl, ale jsou i funkční. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů a odolají mrazu nebo sněhu. A taky posoleným chodníkům, které jsou pro klasické tenisky smrtící.

Lookbook některých těchto bot v terénu nafotil Filip Poreba.

Vybírat můžete na www.queens.cz.

Více zimních tenisek: zde

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit