Mladý pražský kolektiv Tetris, který stojí za unikátními housovými akcemi, zve 27. 10. německého producenta z Lobster Theremin.

TRP, vlastním jménem David Willenberger, zahájil svou kariéru EP Pano u britského labelu Lobster Theremin. Stejnojmenná skladba si získala popularitu na YouTube a nastartovala tak Davidovu kariéru. Další EPs vyšla na významných labelech Shall Not Fade, Mörk a Unknown To The Unknown.

Jeho produkce podmanivým způsobem spojuje house a techno za pomoci pulsujícího acidu.

Prostory Nuselského pivovaru

Tetris se tentokrát uskuteční v podzemních prostorech bývalého pivovaru v Nuslích, který byl založen roku 1694. Pivovar fungoval až do roku 1960, kdy prostory postupně začaly zabírat České vinařské závody.

Kolektiv doplní studenti architektury, kteří v rámci tohoto site specific projektu představí své instalace podpořené světelným designem od Gojo.

Půdu pro TRP připraví čeští DJs Sinnan (POLYGON), Fatty M (Komiks) a Barbora a tof z Tetrisu.


Tetris w/ TRP

Nuselský pivovar, Bělehradská 13
23:00 – 7:00
FB událost: www.facebook.com/events/174236113134144

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit