Mladý pražský kolektiv Tetris, který stojí za unikátními housovými akcemi, zve 27. 10. německého producenta z Lobster Theremin.

TRP, vlastním jménem David Willenberger, zahájil svou kariéru EP Pano u britského labelu Lobster Theremin. Stejnojmenná skladba si získala popularitu na YouTube a nastartovala tak Davidovu kariéru. Další EPs vyšla na významných labelech Shall Not Fade, Mörk a Unknown To The Unknown.

Jeho produkce podmanivým způsobem spojuje house a techno za pomoci pulsujícího acidu.

Prostory Nuselského pivovaru

Tetris se tentokrát uskuteční v podzemních prostorech bývalého pivovaru v Nuslích, který byl založen roku 1694. Pivovar fungoval až do roku 1960, kdy prostory postupně začaly zabírat České vinařské závody.

Kolektiv doplní studenti architektury, kteří v rámci tohoto site specific projektu představí své instalace podpořené světelným designem od Gojo.

Půdu pro TRP připraví čeští DJs Sinnan (POLYGON), Fatty M (Komiks) a Barbora a tof z Tetrisu.


Tetris w/ TRP

Nuselský pivovar, Bělehradská 13
23:00 – 7:00
FB událost: www.facebook.com/events/174236113134144

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE