V PARADISE LOUNGE neexistuje čas, sluneční svit se opírá do tváří dětí ráje celý rok. WOLFGANG vás teď do takové snové reality zve – když v pátek 27. října otevřete dveře The Chemistry Gallery, ocitnete se ve světě krásných lidí, dobré hudby a oblečení, kterého se stačí jednou dotknout a…

Jestli sledujete českou street fashion, určitě WOLFGANG dobře znáte. Jejich čisté střihy a příjemné materiály sluší nejvíc těm, kdo nejdou s hlavním proudem, ale hledají cestu vlastní, milují svobodu, mají svůj směr a styl.  WOLFGANG tedy není jen hezké oblečení z katalogu, důležitá je i filozofie. „Podporujeme každého originální identitu. Těm, kdo to vidí podobně jako my, můžeme dát pocítit sílu smečky, kterou ale zároveň posílí i on sám svojí přítomností“ říká Viktorie Kaštánková, jedna ze zakladatelek značky.

Pro „své lidi“ i všechny ty, kteří se s ním chtějí teprve seznámit, WOLFGANG pořádá stylové akce – jednou je to módní přehlídka, podruhé večírek v některém ze dvou kamenných obchodů, jindy pop up event v rámci kolaborace s dalšími českými návrháři. No a teď s vámi chce oslavit své 5. narozeniny a vzít vás do ráje, kterého si můžete odnést kousek s sebou. „PARADISE LOUNGE pro nás znamená nejen příležitost vidět známé milé tváře, potkat i ty nové, neznámé, ale je také oslavou nadčasovosti. Naše kolekce nepodléhají sezónám. Oblečení se snažíme vytvářet tak, aby jednotlivé kousky vynikly samostatně a zároveň do sebe zapadaly ve vrstvách.  A stejně tak je to i s tímhle eventem – nezáleží na tom, jak je venku, co se děje kolem. Vždycky si můžeme vytvořit svůj paralelní svět, ve kterém je nám hezky,“ dodává Viktorie.


PARADISE LOUNGE BY WOLFGANG

Pátek 27.10. od 21.00,  Chemistry Gallery
DJs: Porn Bodies, IM Cyber
Food & drinks: Marinada Store Praha, Botanists Gin Bar Laboratory
FB event.: www.facebook.com/events/1483983811683122
WG: www.wolfgangstore.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit