Jeden z mála obchodů u nás, který se zabývá prodejem sneakers. Ano, hádáte správně. Řeč je o pražském butiku Sneaker Barber.

Celý projekt Sneaker Barber má na svědomí Martin Šurda, který Sneaker Barber v roce 2014 založil. V nabídce obchodu najdete většinu zásadních releasů, které je reálné do ČR dostat. Většinu sortimentu tvoří produkty Nike. Ať už se jedná o velmi limitované retro Jays nebo o nestárnoucí klasiky, jako jsou Air Max nebo Air Force 1. Kromě nich v nabídce najdete i tenisky od značek Vans nebo Asics.

12696969_1046847992021261_1637593318780697435_o

Dále se obchod okrajově věnuje i prodávání streetwearu, takže v nabídce najdete i trička, snapbacky atd. Sneaker Barber má kromě online storu i svou kamennou pobočku. Tu najdete v Praze na Letné ve Veverkově ulici. Kromě prodeje tenisek pro vás Sneaker Barber chystá i řadu eventů a soutěží pro všechny, co se o sneakers zajímají, takže v budoucnu se je určitě na co těšit.

IMGL0512

Přikládáme informace o nejbližším releasu, který na prodejně proběhne. Bude se jednat o legendární Air Jordan 4 Retro White Cement, které patří mezi jedny z nejočekávanějších releasů tohoto roku. Instore release bude probíhat 13. 2. od 9:00 a asi vás nepřekvapí, že kvůli limitovanému počtu párů půjde zakoupit pouze jeden pár na osobu. Při velkém zájmu bude samozřejmě záležet na pořadí. Cena za pár bude  4 990 Kč a těšit se můžete i na malé občerstvení. Část tenisek půjde během dne online pro ty, pro které je Praha přeci jen trochu z ruky.

1000x500_01

Jestli vás článek zaujal, tak  neváhejte a shop dojděte v nejbližší době omrknout.  Obchod určitě nezapomeňte sledovat na Facebooku a Instagramu, ať vám nic neunikne.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit