Jeden z mála obchodů u nás, který se zabývá prodejem sneakers. Ano, hádáte správně. Řeč je o pražském butiku Sneaker Barber.

Celý projekt Sneaker Barber má na svědomí Martin Šurda, který Sneaker Barber v roce 2014 založil. V nabídce obchodu najdete většinu zásadních releasů, které je reálné do ČR dostat. Většinu sortimentu tvoří produkty Nike. Ať už se jedná o velmi limitované retro Jays nebo o nestárnoucí klasiky, jako jsou Air Max nebo Air Force 1. Kromě nich v nabídce najdete i tenisky od značek Vans nebo Asics.

12696969_1046847992021261_1637593318780697435_o

Dále se obchod okrajově věnuje i prodávání streetwearu, takže v nabídce najdete i trička, snapbacky atd. Sneaker Barber má kromě online storu i svou kamennou pobočku. Tu najdete v Praze na Letné ve Veverkově ulici. Kromě prodeje tenisek pro vás Sneaker Barber chystá i řadu eventů a soutěží pro všechny, co se o sneakers zajímají, takže v budoucnu se je určitě na co těšit.

IMGL0512

Přikládáme informace o nejbližším releasu, který na prodejně proběhne. Bude se jednat o legendární Air Jordan 4 Retro White Cement, které patří mezi jedny z nejočekávanějších releasů tohoto roku. Instore release bude probíhat 13. 2. od 9:00 a asi vás nepřekvapí, že kvůli limitovanému počtu párů půjde zakoupit pouze jeden pár na osobu. Při velkém zájmu bude samozřejmě záležet na pořadí. Cena za pár bude  4 990 Kč a těšit se můžete i na malé občerstvení. Část tenisek půjde během dne online pro ty, pro které je Praha přeci jen trochu z ruky.

1000x500_01

Jestli vás článek zaujal, tak  neváhejte a shop dojděte v nejbližší době omrknout.  Obchod určitě nezapomeňte sledovat na Facebooku a Instagramu, ať vám nic neunikne.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE