Dlouho očekávaný koncert Smacka v pražském klubu Roxy proběhl tuto sobotu 7. 11. a jako každá Smackova show se i tahle maximálně povedla. Jak název akce napovídá, šlo o představení bars z jeho nového třetího sólového alba s názvem SICK, kterým navazuje na úspěšné album P’s a love vydané před necelým rokem. A podle samotných Smackových slov půjde o jeho zatím nejrevolučnější album.

S vydáním alba se počítá kolem poloviny prosince, ale ten, kdo se rozhodl přijít do Roxy tuto sobotu, mohl slyšet důležité tracky z alba už teď. Smack však nebyl jediný, kdo vystoupil před vyprodanou Roxy, opět si totiž přizval zajímavé hosty, kterým kraloval především anglický DJ Spooky, který svou show začal okolo dvanácté hodiny. Spooky přesto nebyl jediným DJ, který se na stagi představil, nechyběl ani Freezer, Dryman nebo Chick. Před narvanou Roxy také se Smackem vystoupil již klasicky Tchagun, který ho doprovázel i během P’s a love tour a který rozhypoval Roxy svým trackem Inferno.

Ale teď už k samotné show. Smack začal svoji sick show okolo půl druhé a v její první polovině představil šest nových bars, které předtím nikdo neměl možnost slyšet. Jako bonus přihodil svůj nový klip na track, na kterém spolupracoval s Perfect Hand Crew. Ve druhé polovině pak zahrál staré známe tracky z alba P’s a love jako například Králové nebo Moshpit, při kterém se návštěvníci Roxy dostali jako vždy do největšího hypu. Po skončení show, která trvala něco přes hodinu, bylo jasné, že na prosinec se můžeme opravdu těšit, protože nás čeká vydání opravdu sick desky.

Jelikož Smack má grime v krvi, každá jeho show je legendárním zážitkem, což je také důvodem, proč letos už podruhé Roxy zcela vyprodal. A jak sám na koncertě slíbil, 16. 4. nás čeká oficiální křest alba Sick, kde jinde než opět v Roxy, o kterém už teď můžeme říct, že pro příznivce českého krále grimu to bude jedna z největších hudebních událostí roku.


 

12109947_1045536105471274_94914685911552830_o

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit