Smack intenzivně pracuje na své nové desce, ale kromě toho stíhá obrážet republiku se svými shows, produkovat merch a v neposlední řadě i vzbudit řádný rozruch, když společně s videoklipem posílá na naše obrazovky nový track, nesoucí příhodný název “Lyrickej Shotgun”.

Všechny aspekty tohoto počinu do sebe bezpochyby skvěle zapadají. A kdo že to má na svědomí? Stejně jako v předešlém tracku „Dal Sem Spliff“ se o vizuál postaral yeezuz2020, produkce padla do rukou Meraka a Smackovi vražedné bars doplňuje featuring slovenského Gleba a britského Capo Lee.

Fanoušci, kteří na nové album netrpělivě vyčkávají, však budou muset své nadšení přesměrovat až na začátek července, konkrétně tedy 7.7.2017. Datum se posouvá o měsíc kvůli nepřetržitým přípravám, které desce předchází, ale o to víc si všichni můžeme být jistí, že půjde o Smackův další velký krok vpřed.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit