Smack intenzivně pracuje na své nové desce, ale kromě toho stíhá obrážet republiku se svými shows, produkovat merch a v neposlední řadě i vzbudit řádný rozruch, když společně s videoklipem posílá na naše obrazovky nový track, nesoucí příhodný název “Lyrickej Shotgun”.

Všechny aspekty tohoto počinu do sebe bezpochyby skvěle zapadají. A kdo že to má na svědomí? Stejně jako v předešlém tracku „Dal Sem Spliff“ se o vizuál postaral yeezuz2020, produkce padla do rukou Meraka a Smackovi vražedné bars doplňuje featuring slovenského Gleba a britského Capo Lee.

Fanoušci, kteří na nové album netrpělivě vyčkávají, však budou muset své nadšení přesměrovat až na začátek července, konkrétně tedy 7.7.2017. Datum se posouvá o měsíc kvůli nepřetržitým přípravám, které desce předchází, ale o to víc si všichni můžeme být jistí, že půjde o Smackův další velký krok vpřed.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?