Spolu s obecně známými podniky, jako je Eska nebo Lokál, se v pražském Karlíně nachází i velká spousta míst a podniků, o kterých vědí jen místní, jako třeba Přístav 18600, a podle mě je to velká škoda. Proto dnes přináším fotky tohohle úžasně klidného a zároveň životaplného místa.

Nachází se za ulicí Rohanské nábřeží za cyklostezkou hned u Vltavy naproti Štvanici a lze použít přívoz. Můžete sejít dolů k řece nebo posedět na jednom z mnoha k tomu určených míst. V baru Maják nabízejí širokou škálu nápojů všeho druhu včetně nového karlínského piva Křižík, které zde můžete koupit i v láhvi a vzít si ho s sebou. Je zde dětské hřiště, hřiště na beach volleyball, všechno k tomu, abyste tu mohli strávit příjemné odpoledne/večer/den…

Pořádá se zde velké množství akcí, jako bylo například otevření po zimě, a je možnost si prostor zarezervovat pro různé soukromé akce.

Osobně bych návštěvu tohoto prostoru moc doporučovala všem, protože je to opravdu příjemně strávený čas blízko řeky v množství zeleně. Jsem moc ráda, že jsou v Karlíně taková místa a že jsou lidé, kteří mají snahu dělat město trochu příjemnějším pro nás obyvatele.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit