Spolu s obecně známými podniky, jako je Eska nebo Lokál, se v pražském Karlíně nachází i velká spousta míst a podniků, o kterých vědí jen místní, jako třeba Přístav 18600, a podle mě je to velká škoda. Proto dnes přináším fotky tohohle úžasně klidného a zároveň životaplného místa.

Nachází se za ulicí Rohanské nábřeží za cyklostezkou hned u Vltavy naproti Štvanici a lze použít přívoz. Můžete sejít dolů k řece nebo posedět na jednom z mnoha k tomu určených míst. V baru Maják nabízejí širokou škálu nápojů všeho druhu včetně nového karlínského piva Křižík, které zde můžete koupit i v láhvi a vzít si ho s sebou. Je zde dětské hřiště, hřiště na beach volleyball, všechno k tomu, abyste tu mohli strávit příjemné odpoledne/večer/den…

Pořádá se zde velké množství akcí, jako bylo například otevření po zimě, a je možnost si prostor zarezervovat pro různé soukromé akce.

Osobně bych návštěvu tohoto prostoru moc doporučovala všem, protože je to opravdu příjemně strávený čas blízko řeky v množství zeleně. Jsem moc ráda, že jsou v Karlíně taková místa a že jsou lidé, kteří mají snahu dělat město trochu příjemnějším pro nás obyvatele.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?