Kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe. A kdo říká, že ho nezajímají slevy, lže taky. Ruku na srdce, dámy a pánové. Ať už nakupujete na jakémkoliv e-shopu a při průběhu objednávky na vás vyskočí kolonka “Slevový kód”, určitě vás napadne alespoň zkusit nějaký ten voucher do onoho obchodu vygooglit. Někdy se na vás usměje štěstí, někdy holt nic nenajdete. Proč si to ale neulehčit?

Na internetu najdete řadu portálů s přehledem aktuálních slevových akcí a voucherů, díky kterým můžete ušetřit nějakou tu kačku během nákupu, nebo které vám (na základě toho, který portál nabízí lákovou akci) třeba pomohou rozhodnout, kde zboží nakoupit. Jedním z takovýchto šikovných a fungujících portálů je i Slevhouse.cz.

Na Slevhouse.cz si můžete přehlednět zobrazit každý den novou a novou nabídku slevových kupónů a probíhajících akcí do vámi oblíbených obchodů, ať už nakupujete elektroniku (alza.cz, mall.cz, conrad.cz, kasa.cz…), oblečení či obuv (bata.cz, deichmann.cz, bibloo.cz…), chcete ušetřit při cestování nebo potěšit svoji drahou polovičku pěkným šperkem či hodinkami. Rozkliknete nabídku daného obchodu, zkopírujete kupón, který následně zadáte do příslušné kolonky v průběhu objednávky a sleva je vaše. Na své si přijde úplně každý a ušetřit při online nakupování už zkrátka nemůže být jednodušší!

Mimo jiné tento portál nabízí také šikovný doplněk pro prohlížeč Google Chrome, díky kterému získáte pohodlný způsob pro získání aktuálních slevových kódů a už nikdy nezapomenete ušetřit během jakéhokoli nakupování na internetu. Stačí jedno kliknutí a okamžitě uvidíte všechny dostupné slevové kódy.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE