V současné době je móda skutečně pestrá. Vybere si z ní takřka každý, ovšem je jasné, že se liší styl mladé generace a té starší. Co se týče oblékání mladší generace, pojďme si říct, jak se nyní obléká. Populární je především street a skate styl, který je mnohdy odvážný, ovšem vždy je praktický a pohodlný. Jaké značky do těchto stylů spadají či jaké konkrétní kousky mladší generace nosí?

Teenagerům velice záleží na tom, co si o nich ostatní pomyslí. Proto nijak nevybočují z řady a jdou s davem. I když se mnohým skate či street style nelíbí, přesto ho nosí, protože je to zkrátka u mladých in a kdo by in být nechtěl. 

Jaké kousky však spadají do těchto stylů a kde je možní je zakoupit?

Jaké značky spadají do skate a street stylu?

Co se týče značek, které dominují výše zmíněným stylům, vyjmenovat můžeme například značku DC Shoes, která se už dávno nezaměřuje jenom na boty, dále taky značku Dakine či značku Adidas. Konkrétně značka Adidas je velice populární, dnes vyrábí nejen obuv, ale i sportovní oblečení a další sportovní potřeby. 

Značku Adidas poznáte kdykoliv. Symbolem jsou tři proužky, které jsou umístěn na botách či oblečení. Obvykle značku Adidas naleznete nejen v obchodech se sportovními potřebami, ale taky ve skateshopech. 

Jaké oblečení spadá do skate a street stylu?

Ve skateshopech naleznete i mnohé oblečení, které spadá do street a skate stylu. Především se jedná o skvělá skate trička nebo bundy. Nesmíme zapomenout na batohy, jež byly dříve symbolem každého skateboardisty, ale dnes je to stylový kousek, který nosí i ten, kdo extrémní sporty nedělá. 

Každá módní bloggerka by řekla, že batohy nedávno nahradily kabelky, které byly donedávna kouskem, jež musela mít každá žena. Zanedlouho však batohy budou nahrazeny ledvinkami, ovšem kdo ví, jestli se uchytnou i u milovníků extrémních sportů.

Článek je reklamní sdělení