Už jsou to dva roky zpátky, co jsem se odstěhovala od rodičů. S vysokou přišla i touha po nějaké nezávislosti, a tak jsem šla do takového skromného 2+kk a moje jediné vybavení byla víceméně postel, kuchyňská linka, vana, pračka, lednička a stěna po bývalém pronajímateli. Startovací byty vypadají všechny stejně. S postupem prvního semestru ale začaly přibývat materiály do školy, které jsem neměla kam dávat, a to byla nějakou dobu jediná moje starost.

Když jsem začala hledat na internetu nějaký stůl, ve kterém bych mohla začít organizovat všechna svoje skripta, a jiné materiály, okamžitě mi padly do oka rohové stoly. Pro menší byty akorát. A takový rohový pc stůl byl pro ten můj podkrovní akorát.

Když jsem narazila na Masiv-prodej.cz, tak jsem byla hrozně mile překvapena. Nejdůležitější pro mě nebyla ani tak cena, která je velmi studentsky přijatelná, ale hlavně to, že stůl má dostatečně šuplíků, poliček a zásuvek. A především zabral zlomek místa toho, co by zabral normální stůl o stejné velikosti.

Dneska si už nedokážu představit, co bych bez něj dělala. Hlavně jak bych bez něj teď psala bakalářku. Jestli je něco, co můžu poradit každému studentovi, je to ve stole. Dobrý stůl je v přímé úměře s dobrými výsledky.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit