V našem dalším rozhovoru jsme vyzpovídali kontroverzního rappera, který si říká Sensey Syfu a na rok 2016 chystá mnoho novinek.

Vojta Prell aka Sensey Syfu se poprvé dostal do většího povědomí hudebního publika svým kontroverzním trackem Sasha Grey, na kterém se objevili i hosté jako Hoftyk nebo CBCH. Tento track vzbudil mnoho smíšených ohlasů. Jedním z nejznámějších byl tweet Sergeie Barracudy, který track velmi zkritizoval. Dále následovaly singly N I G H T R I D E, 131 FreestyleArt & Hoes, Arachnofobie, COCO remix, Lovers či zatím nejnovější track VADIM, který je po COCO a MVPCS třetím singlem z chystaného mixtapu IAMSENSEYSYFU. Nejen o něm, ale i o dlouho připravovaném albu 515 a mnoho dalším se Sensey rozpovídal v našem videorozhovoru.

Sensey Syfu toho pro nás chystá hodně, tak snad se všeho již co nejdřív dočkáme. Jak na vás z rozhovoru Sensey Syfu zapůsobil? Napište nám do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit