V našem dalším rozhovoru jsme vyzpovídali kontroverzního rappera, který si říká Sensey Syfu a na rok 2016 chystá mnoho novinek.

Vojta Prell aka Sensey Syfu se poprvé dostal do většího povědomí hudebního publika svým kontroverzním trackem Sasha Grey, na kterém se objevili i hosté jako Hoftyk nebo CBCH. Tento track vzbudil mnoho smíšených ohlasů. Jedním z nejznámějších byl tweet Sergeie Barracudy, který track velmi zkritizoval. Dále následovaly singly N I G H T R I D E, 131 FreestyleArt & Hoes, Arachnofobie, COCO remix, Lovers či zatím nejnovější track VADIM, který je po COCO a MVPCS třetím singlem z chystaného mixtapu IAMSENSEYSYFU. Nejen o něm, ale i o dlouho připravovaném albu 515 a mnoho dalším se Sensey rozpovídal v našem videorozhovoru.

Sensey Syfu toho pro nás chystá hodně, tak snad se všeho již co nejdřív dočkáme. Jak na vás z rozhovoru Sensey Syfu zapůsobil? Napište nám do komentářů!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE