V pátek proběhla na náplavce release party nové kolekce od My Dear Clothing nesoucí název Roma. Byli jsme tam i my, a tak si zde můžete přečíst exkluzivní rozhovor se zakladatelem značky a podívat se, jak celá akce probíhala nebo jak vypadá nová kolekce.

11868776_1169772823049736_924047250_n

Čau, mohl by ses nám představit?

Čus, já jsem Zbyněk a založil jsem My Dear Clothing. Hrozně miluju oblečení, módu a všechno, co se kolem toho točí.

Právě se nacházíme na Náplavce, mohl bys nám popsat, co se tu děje?

Je to release party mojí nový kolekce Roma, která vznikla ve spojení mě a Standy Štěpánka. Díky Jägermeisteru jsme se dostali na tadytu loď, takže jim taky patří velký díky.

Proč zrovna Roma? Co tě vedlo k tomu udělat celou kolekci v římským stylu?

Naše spolupráce se Standou právě spočívá v tom, že on se zajímá o dost různejch věcí, a když už se o něco zajímá, tak hodně intenzivně. Ani nevim, kde přišel k Římu, ale ten nápad se mi líbil. Vždycky za mnou přijede, jsme třeba tejden u nás na bytě a něco z toho vznikne. Já většinou vymejšlim, jak to bude vypadat na oblečení a Standa se zajímá o hotový designy.

11903597_1169774006382951_1667792618_n

Co všechno můžeme najít v kolekci Roma?

V kolekci jsou mikiny, trička, peněženky, klíčenky a můžu už prozradit, že doplníme i snapbacky.

Jak jsi dostal nápad založit svojí vlastní značku oblečení?

Já jsem byl vlastně dost závislej na tadytěch labelech, hlavně těch undergroundovejch z Anglie, který tady v Čechách vůbec ani nebyli k dostání. Chtěl jsem dokonce udělat e-shop a spojit všechny ty undergroundový značky, který sleduju. Bohužel ty značky nechtěj pustit nic do zahraničí. Tak jsem si řekl, že založim vlastní label.

Jak dlouho už fungujete a co považuješ za svůj největší úspěch?

Fungujeme dva roky a za svůj největší úspěch považuju, že jsme se dostali na focení do Říma, kde jsme si to neskutečně užili. A další určitě tadyto – že jsme mohli udělat release party na Náplavce, o čem se mi před dvěma rokama ani nesnilo.

11868868_1169772549716430_830331856_n

Proč zrovna My Dear?

My Dear, protože mi na tom hodně záleželo a je to takovej můj dear, moje zlatíčko, který nikdy nepustim a rozhodně se toho nevzdám.

Co od vás můžeme čekat v budoucnosti?

Teďka se chystá velké kolekce s Pauliem Garandem, nebo teda s Garand Brandem, která bude zatim asi naše největší. V ní budou i bundy, kalhoty a vlastně spousta dalších věcí. Pak jsem domluvil kolaboraci se Shit Happens, takže se teďka v blízký době můžete těšit na hodně zajímavý věci v kolaboraci My Dear x Shit Happens.

Díky moc za rozhovor! Řekl bys nám nějakej vzkaz na konec?

Buďte na sebe hodný a sledujte dál CZECHMAG!

Release party na pražské náplavce, kde zahrál i NobodyListen, byla podle všech organizátorů i zúčastněných skvělá! My naprosto souhlasíme a přejeme My Dear Clothingu mnoho dalších úspěchů.

foto: Viktorie Beránková