Máte taky ten pocit, že si neustále kupujete plavky, ale žádné nejsou prostě ty top a s žádnými nejste spokojená? To je přesně můj případ. Ve skříni se mi válí nespočetné množství plavek, některé z nich jsem ani jednou neměla na sobě, ale pořád si kupuju další a další. Zkouším různé internetové obchody, ebay a slevy. Některé nevypadají ani jako plavky a dost možná už je přede mnou někdo nosil. Pokud nechcete mít pořád dokola ten stejný problém, vykašlete se na slevy a investujte do těch jediných! Značka NUNUI BALI je konečně v ČR a je prostě dokonalá!

“We are ocean lovers, we surf, we dive, we swim, we love… we make bikinis for all your water and beach needs.” Značka Nunui Bali z česko-balijsko-kalifornskými kořeny je konečně v Česku a na její kousky jste se mohli přijít podívat včera večer do Freeride Cafe Baru na Letné. Ke kochání byly nejel plavky, ale také mikčy a tepláčky. Handmade kousky, které na akci byly k vidění, mě prostě dostaly. Nejen že mají skvělý střih, krásné barvy, ale navíc jsou plavky oboustranné, takže si vlastně kupujete dvoje. Na výběr je z různých střihů, od sportovních až po klasické trojúhelníčky. A ty šňůrečky na zádech? No prostě paráda.

Jejich kouzlu jsem neodolala a hned si jich pár vyzkoušela. Všechny mají něco do sebe, ale mě nejvíc uchvátily růžovky. Takže konečně mám i já snad po X letech dokonalý plavky. Od teď jedině NUNUI!

www.nunuibali.com

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?