Máte taky ten pocit, že si neustále kupujete plavky, ale žádné nejsou prostě ty top a s žádnými nejste spokojená? To je přesně můj případ. Ve skříni se mi válí nespočetné množství plavek, některé z nich jsem ani jednou neměla na sobě, ale pořád si kupuju další a další. Zkouším různé internetové obchody, ebay a slevy. Některé nevypadají ani jako plavky a dost možná už je přede mnou někdo nosil. Pokud nechcete mít pořád dokola ten stejný problém, vykašlete se na slevy a investujte do těch jediných! Značka NUNUI BALI je konečně v ČR a je prostě dokonalá!

“We are ocean lovers, we surf, we dive, we swim, we love… we make bikinis for all your water and beach needs.” Značka Nunui Bali z česko-balijsko-kalifornskými kořeny je konečně v Česku a na její kousky jste se mohli přijít podívat včera večer do Freeride Cafe Baru na Letné. Ke kochání byly nejel plavky, ale také mikčy a tepláčky. Handmade kousky, které na akci byly k vidění, mě prostě dostaly. Nejen že mají skvělý střih, krásné barvy, ale navíc jsou plavky oboustranné, takže si vlastně kupujete dvoje. Na výběr je z různých střihů, od sportovních až po klasické trojúhelníčky. A ty šňůrečky na zádech? No prostě paráda.

Jejich kouzlu jsem neodolala a hned si jich pár vyzkoušela. Všechny mají něco do sebe, ale mě nejvíc uchvátily růžovky. Takže konečně mám i já snad po X letech dokonalý plavky. Od teď jedině NUNUI!

www.nunuibali.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit