Je jí teprve 14 let a říká si LUCY. Za sebou má vystoupení v přímých televizních přenosech jako host Michala Davida, vítězství v několika pěveckých soutěžích a na českou hudební scénu už brzy přijde se svým debutovým singlem. Kromě pěvecké kariéry by chtěla mít i vlastní módní kolekci.

Lucy, kdo tě přivedl k muzice a ke zpěvu?

Tatínek je muzikant, hraje na spoustu nástrojů, maminka krásně zpívá a mám tři sestry, které se zpěvu věnují od dětství. Vždy se u nás hrálo a zpívalo, takže v tom žiji od narození.

Za nedlouho vyjde tvůj první singl, jaký bude?

Vyjde v březnu a je to pop, ten mě baví, i když další písně budou více instrumentální a budou se prolínat i s jinými žánry. Mám ráda kombinace a kontrasty, první singl bude ale pro širší publikum. Bude v angličtině protože mi anglické texty přijdou zpěvnější a dokáží oslovit víc lidí, ale do budoucna jsou v plánu i některé písně s češtině. Jsem přeci jen češka a češtinu mám ráda.

Jaké máš plány do budoucna?

Teď je pro mě na prvním místě muzika a škola. Kromě singlu připravujeme další písně, videoklipy, focení pro některé časopisy, módu, a spoustu dalších věcí. Mám před sebou hodně práce, kterou musím skloubit s posledním rokem na základce. Potom chci pokračovat na konzervatoři v oboru zpěv nebo herectví. Kromě toho žádné větší plány do budoucna nemám, půjdu krok za krokem a uvidíme co mi život přinese.

Máš nějaký hudební vzor nebo inspiraci?

Nemám vyloženě nějaký vzor, ráda si poslechnu třeba Jassie J, ta je skvělá. Spíš vím jaký být nechci. Nechci být jenom další hvězdička z Instagramu, ale skutečná zpěvačka s dobrou muzikou.

Přemýšlela jsi o účasti v SuperStar?

Nepřemýšlela, už vzhledem ke svému věku. Chtěla bych se nejdřív něco naučit, zdokonalit se a dospět jako člověk i jako zpěvačka. Cesta přes tyto soutěže mi přijde jednoduchá, ale ne trvalá. Raději půjdu tou těžší cestou, ale tak abych pak neupadla v zapomnění.

Kde se s tebou můžeme setkat?

Stojím teď na úplném začátku, na muzice, na singlu nyní pracujeme a vše se vyvíjí. Bude to ještě dlouhá cesta, sledovat ji ale můžete třeba na mém Instagramu nebo na Facebooku, tam se vždy o všechno podělím.

PR sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit