V Praze v rámci první vlny Rockstar Steez tour, která probíhá ve vybraných městech v CZ&SK a váže se k nedávno vydanému a dlouho očekávanému Sameyovu albu Mama neviem kedy pridem domov, ukázali své umění v legendárním Rock Café hlavní členové HAHA Crew, kdy se kromě již zmiňovaného Sameye v Praze ukázali i Dalyb se Zayem.

Crowd se dostal do varu hned na začátku, když se se svým setem představil Nuri a dokázal tak Sameyovi a spol. hned od počátku připravit rozprouděný dav na následnou show, za kterou se stále mladí, ale zkušení hudebníci ze Slovenska, určitě nemusí stydět.

Krom tracků z právě vydaného alba, jako například Vlasy vejú vo vetre nebo Noci a rána, si hlavní hvězda večera Samey připravil i starší pecky Rap a móda nebo třeba Rolling Stones z alba Vlna, které vyšlo tři roky zpět.

Zayo s Dalybem se nenechali zahanbit a krom Zajacovo starších hitů, zahráli společně například Jaguare nebo Dalybovo Pištole a růže. Tahle show vážně stála za to, a kdo si udělal včera do Rock Café cestu, nemůže litovat. Praha si lepší zakončení letošního roku přát nemohla.

O parádní fotoreport z koncertu se postaral Tomáš Fiala.

V Praze v rámci první vlny Rockstar Steez tour, která probíhá ve vybraných městech v CZ&SK a váže se k nedávno vydanému…

Zveřejnil(a) CZECHMAG dne Neděle 31. prosinec 2017

foto: Tomáš Fiala

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE