V Praze v rámci první vlny Rockstar Steez tour, která probíhá ve vybraných městech v CZ&SK a váže se k nedávno vydanému a dlouho očekávanému Sameyovu albu Mama neviem kedy pridem domov, ukázali své umění v legendárním Rock Café hlavní členové HAHA Crew, kdy se kromě již zmiňovaného Sameye v Praze ukázali i Dalyb se Zayem.

Crowd se dostal do varu hned na začátku, když se se svým setem představil Nuri a dokázal tak Sameyovi a spol. hned od počátku připravit rozprouděný dav na následnou show, za kterou se stále mladí, ale zkušení hudebníci ze Slovenska, určitě nemusí stydět.

Krom tracků z právě vydaného alba, jako například Vlasy vejú vo vetre nebo Noci a rána, si hlavní hvězda večera Samey připravil i starší pecky Rap a móda nebo třeba Rolling Stones z alba Vlna, které vyšlo tři roky zpět.

Zayo s Dalybem se nenechali zahanbit a krom Zajacovo starších hitů, zahráli společně například Jaguare nebo Dalybovo Pištole a růže. Tahle show vážně stála za to, a kdo si udělal včera do Rock Café cestu, nemůže litovat. Praha si lepší zakončení letošního roku přát nemohla.

O parádní fotoreport z koncertu se postaral Tomáš Fiala.

V Praze v rámci první vlny Rockstar Steez tour, která probíhá ve vybraných městech v CZ&SK a váže se k nedávno vydanému…

Zveřejnil(a) CZECHMAG dne Neděle 31. prosince 2017

foto: Tomáš Fiala

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit