Od doby, kdy vydal poslední mixtape, uběhl už více jak rok. Darewin ale nezahálel a v příštích dnech nám představí zbrusu nové věci, které se objeví na plánovaném mixtapu UPBOY6. A tak jsme se ho ještě před vydáním zeptali na pár otázek.

Ahoj, ještě než se zeptám na UPBOY6, tak bych se rád vrátil k UPBOY5, který jsi vydal minulý rok. Jak jsi s odstupem času s mixtapem spokojen a jak bys zhodnotil celkové ohlasy?

Sup, thankz za rozhovor. Hele celkově všechny ty díly UPBOY mě bavěj furt, ale vždycky mě s odstupem času třeba omrzí 10 procent z toho mixtapu, ale jinak mě to baví… Jen spíš nejsem spokojenej třeba se zvukem. Jinak odezvy na UPBOY5 MIXTAPE byly allright na to, kolik to zná lidí, jen jsem čekal, že bude větší hype kolem shows…

Víš už tak přibližně, na kolik tracků se mohou fanoušci těšit?

Mixtape už je kompletně hotovej a bude tam 10 tracků. V týhle době mám 4 videa hotový plus 3 další rozdělaný.

Z předešlých UPBOY mixtapů jsme zvyklí, že jde o sólové projekty, bude tomu i tentokrát nebo můžeme očekávat nějaké hosty?

Ano, je to opět sólový projekt, i když na mixtapu měli hosti bejt, ale nakonec to nedopadlo… Snad přistě. I když často je pro mě hodně těžký si s člověkem sednout hudebně…

Co se týče producentů, objeví se opět slovenští Conspiracy Flat nebo Dolin?

Samozřejmě, že se objeví Conspiracy Flat a Dolin… Ale jinak tam mám 3 instrumentály já plus slovenskej beatmaker MarisDee, který přispěl jednou věcí.

Když už jsme rozebrali co a koho na mixtapu nalezneme, zajímá mě, jestli opět dropneš rovnou celý mixtape, nebo všechno budeš vydávat po jednotlivých singlech?

Mixtape půjde ven pouze na CDS, ITUNES, SPOTIFY atd. Plus budu jednotlivé tracky releasovat rovnou s videama na YouTube.

Společně s UPBOY5 vznikly i TUSY trika, plánuješ nějaké nové kousky merche?

Yes! Tees byly fire… K UPBOY6 mam novej merch, který obsahuje černou čepici, černou hoodie, bílý triko a šedivý longsleeve triko… Všechno bude na www.tusysoulmusic.com.

Nezbývá mi už nic jiného, než se zeptat, kdy se můžeme těšit na první ochutnávku?

První track vyšel 18. 9. 2016 a jedná se o track s názvem LEADER, kterej jsem produkoval já sám. Video bylo točené v Bangkoku. STAY TUSY.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit