Dva týdny zpátky vyšel na kanále jentak nový track. Postarala se o něj dvojice Indigo a Persil.P. Za produkcí stojí LOST a video natočil Dominik Křenek.

Já se s váma vsadím, že jste ani o jednom neslyšeli. Možná o Dominikovi, který točil videa pro známá jména, ale i když jsou kluci celkem neznámí, track stojí za to. Najít ve vlně “nových” raperů někoho s kvalitním a originálním zvukem je celkem těžký. A pokud si chcete ušetřit hodiny brouzdání po YouTube, prostě si pusťte Silent Hill a čekejte na další hity.

Track kromě YouTube najdete i na Spotify a iTunes, takže kluky podpořte koupí tracku, popřípadě merche, který najdete na jejich IG.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit