Dva týdny zpátky vyšel na kanále jentak nový track. Postarala se o něj dvojice Indigo a Persil.P. Za produkcí stojí LOST a video natočil Dominik Křenek.

Já se s váma vsadím, že jste ani o jednom neslyšeli. Možná o Dominikovi, který točil videa pro známá jména, ale i když jsou kluci celkem neznámí, track stojí za to. Najít ve vlně “nových” raperů někoho s kvalitním a originálním zvukem je celkem těžký. A pokud si chcete ušetřit hodiny brouzdání po YouTube, prostě si pusťte Silent Hill a čekejte na další hity.

Track kromě YouTube najdete i na Spotify a iTunes, takže kluky podpořte koupí tracku, popřípadě merche, který najdete na jejich IG.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE