Předem upozorňuji pány, že po přečtení tohoto článku hrozí dostavení se pocitů méněcennosti. A pokud jsi holka, tak doufám že svého kluka opravdu miluješ. Protože si představíme muže ne s velkým M, ale s velkým P. Roberto Esquivel Cabrera se totiž může pyšnit největším penisem na světě.

Roberto Esquivel Cabrera je 54 letý muž. Tenhle na pohled obyčejný chlápek z mexického Saltilla ale vlastní něco, co by mu možná kdejaký muž záviděl. V jeho kalhotech se totiž ukrývá penis o neuvěřitelné délce 48 centimetrů. Ano, čtete správně. Roberto vlastní skoro půlmetrový penis a je na něj velmi hrdý. A není se čemu divit, protože podle amerického průzkumu je to víc jak trojnásobek toho, co ženy od muže vyžadují.

Délka penisu s sebou ale přináší více problémů, než užitku. Roberto totiž často trpí na záněty močové trubice a musí mít svůj penis neustále obmotán kvůli odřeninám. A sex je pro něj věc naprosto nepředstavitelná, ale to se není čemu divit. Doktoři již navrhovali Robertovi zmenšení jeho chlouby, ale on veškeré zákroky odmítl. Je na svůj penis hrdý, a považuje ho za dar z nebes. Cítí se být tak víc “macho”, protože čím víc jste v Mexiku jiní, než ostatní, tak jste větší máčo a to je dobrý.

Roberto celou situaci okolo jeho penisu okomentoval tím, že ví, že v Americe na něj čeká spousta žen připravených na to mít s ním sex. Tak třeba proto Trump chce nechat postavit zeď. Přeci jenom godzillu nechce mít ve vlastní zemi nikdo.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit