Předem upozorňuji pány, že po přečtení tohoto článku hrozí dostavení se pocitů méněcennosti. A pokud jsi holka, tak doufám že svého kluka opravdu miluješ. Protože si představíme muže ne s velkým M, ale s velkým P. Roberto Esquivel Cabrera se totiž může pyšnit největším penisem na světě.

Roberto Esquivel Cabrera je 54 letý muž. Tenhle na pohled obyčejný chlápek z mexického Saltilla ale vlastní něco, co by mu možná kdejaký muž záviděl. V jeho kalhotech se totiž ukrývá penis o neuvěřitelné délce 48 centimetrů. Ano, čtete správně. Roberto vlastní skoro půlmetrový penis a je na něj velmi hrdý. A není se čemu divit, protože podle amerického průzkumu je to víc jak trojnásobek toho, co ženy od muže vyžadují.

Délka penisu s sebou ale přináší více problémů, než užitku. Roberto totiž často trpí na záněty močové trubice a musí mít svůj penis neustále obmotán kvůli odřeninám. A sex je pro něj věc naprosto nepředstavitelná, ale to se není čemu divit. Doktoři již navrhovali Robertovi zmenšení jeho chlouby, ale on veškeré zákroky odmítl. Je na svůj penis hrdý, a považuje ho za dar z nebes. Cítí se být tak víc “macho”, protože čím víc jste v Mexiku jiní, než ostatní, tak jste větší máčo a to je dobrý.

Roberto celou situaci okolo jeho penisu okomentoval tím, že ví, že v Americe na něj čeká spousta žen připravených na to mít s ním sex. Tak třeba proto Trump chce nechat postavit zeď. Přeci jenom godzillu nechce mít ve vlastní zemi nikdo.