Předem upozorňuji pány, že po přečtení tohoto článku hrozí dostavení se pocitů méněcennosti. A pokud jsi holka, tak doufám že svého kluka opravdu miluješ. Protože si představíme muže ne s velkým M, ale s velkým P. Roberto Esquivel Cabrera se totiž může pyšnit největším penisem na světě.

Roberto Esquivel Cabrera je 54 letý muž. Tenhle na pohled obyčejný chlápek z mexického Saltilla ale vlastní něco, co by mu možná kdejaký muž záviděl. V jeho kalhotech se totiž ukrývá penis o neuvěřitelné délce 48 centimetrů. Ano, čtete správně. Roberto vlastní skoro půlmetrový penis a je na něj velmi hrdý. A není se čemu divit, protože podle amerického průzkumu je to víc jak trojnásobek toho, co ženy od muže vyžadují.

Délka penisu s sebou ale přináší více problémů, než užitku. Roberto totiž často trpí na záněty močové trubice a musí mít svůj penis neustále obmotán kvůli odřeninám. A sex je pro něj věc naprosto nepředstavitelná, ale to se není čemu divit. Doktoři již navrhovali Robertovi zmenšení jeho chlouby, ale on veškeré zákroky odmítl. Je na svůj penis hrdý, a považuje ho za dar z nebes. Cítí se být tak víc “macho”, protože čím víc jste v Mexiku jiní, než ostatní, tak jste větší máčo a to je dobrý.

Roberto celou situaci okolo jeho penisu okomentoval tím, že ví, že v Americe na něj čeká spousta žen připravených na to mít s ním sex. Tak třeba proto Trump chce nechat postavit zeď. Přeci jenom godzillu nechce mít ve vlastní zemi nikdo.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE