Velký špatný je zpět a pokud na rakovinu uší pořád nevěříte, beru jako svoji povinnost vás přesvědčit o opaku. Usaďte se, nasaďte sluchátka a na zítra se objednejte na chemoterapii. Je to čistě můj osobní názor a můj postoj nemá nic společného s postojem celé redakce (i když doufám, že jo). Peace <3

REEZ _ W∆TER [PROD. HKFIFTYONE]

Hele já nevím, já si třeba s mámou taky píšu přes mail, ale nikdy mě nenapadlo o tom napsat track. Taky bych zmínil, že když si nadrtíš 10 stopexů do Spritu, neznamená to, že máš lean, ale že jsi čůrák.

FREESCOOT – 10.4.98 (OFFICIAL VIDEO)

Roses are red
violets are blue
Freescoot je čůrák
and so are you

YUNG JEKINSE – VÝMYSLY & POMLUVY (OFFICIAL VIDEO)

Které mentální postižení způsobuje, že člověk tohle postne na internet? Tady českej bones musí mít menší IQ než jeho věk. A to moc starej není, jak vidíte. Ale víš jak, tohle je tak napřed, že to pochopí až tvoje děti.

ALBÁNEC – ALBÁNEC OD MALA (OFIICIAL VIDEO)

  1. Face tat, a polo ze sekáče z tebe frajera nedělá.
  2. Je logický, že jsi Albánec od mala, když ses tam narodil, že jo.
  3. Je rok 2017, sundej ten bucket hat.
  4. Vytrhej si obočí.

MODESTO- MOJE VĚC (PROD. ARCHIE BEATZ) OFFICIAL VIDEO

Já fakt nevím, co k tomu napsat. Projížděl jsem komentáře a jeden kluk to shrnul za mě: “Dejte si rychlost videa x2. Ne proto, že by to znělo líp, ale protože to rychlejc skončí…”

PXSSY HXNTER – N.C.M.Z.S / OFF VD

Ententýky dva špalíky, seš mrdka a pojebeš.

Myslím si, že zase na měsíc stačilo, dal bych vám toho víc, ale na pátou mám chemo, takže musím jít.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit