Velký špatný je zpět a pokud na rakovinu uší pořád nevěříte, beru jako svoji povinnost vás přesvědčit o opaku. Usaďte se, nasaďte sluchátka a na zítra se objednejte na chemoterapii. Je to čistě můj osobní názor a můj postoj nemá nic společného s postojem celé redakce (i když doufám, že jo). Peace <3

REEZ _ W∆TER [PROD. HKFIFTYONE]

Hele já nevím, já si třeba s mámou taky píšu přes mail, ale nikdy mě nenapadlo o tom napsat track. Taky bych zmínil, že když si nadrtíš 10 stopexů do Spritu, neznamená to, že máš lean, ale že jsi čůrák.

FREESCOOT – 10.4.98 (OFFICIAL VIDEO)

Roses are red
violets are blue
Freescoot je čůrák
and so are you

YUNG JEKINSE – VÝMYSLY & POMLUVY (OFFICIAL VIDEO)

Které mentální postižení způsobuje, že člověk tohle postne na internet? Tady českej bones musí mít menší IQ než jeho věk. A to moc starej není, jak vidíte. Ale víš jak, tohle je tak napřed, že to pochopí až tvoje děti.

ALBÁNEC – ALBÁNEC OD MALA (OFIICIAL VIDEO)

  1. Face tat, a polo ze sekáče z tebe frajera nedělá.
  2. Je logický, že jsi Albánec od mala, když ses tam narodil, že jo.
  3. Je rok 2017, sundej ten bucket hat.
  4. Vytrhej si obočí.

MODESTO- MOJE VĚC (PROD. ARCHIE BEATZ) OFFICIAL VIDEO

Já fakt nevím, co k tomu napsat. Projížděl jsem komentáře a jeden kluk to shrnul za mě: “Dejte si rychlost videa x2. Ne proto, že by to znělo líp, ale protože to rychlejc skončí…”

PXSSY HXNTER – N.C.M.Z.S / OFF VD

Ententýky dva špalíky, seš mrdka a pojebeš.

Myslím si, že zase na měsíc stačilo, dal bych vám toho víc, ale na pátou mám chemo, takže musím jít.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?