Slovenský rapper Strespez posílá ven svůj nový videosingl s názvem Chaos. Skladba pojednává o problémech s depresemi, které čím dál více postihují (nejen) mladé lidi a někdy končí tragicky.

Track se snaží poukázat na to, že i když se člověk cítí psychicky mizerně, je tu vždy někdo, kdo nám může podat pomocnou ruku a pokusit se přemoci démony uvnitř nás. Na atomsférickém, nebáli bychom se říct, že rockovém refrénu se objevil Matej Straka ze skupiny Nerieš, který má jedny z nejlepších refrénů na Slovensku, což dokázal i v tomto případě. Hudební produkci obstarali kluci z Grand Beats Production.

Zajímavostí této skladby je, že je dělaná v ¾ taktu a zkomponovaná na míru ve spojení s živými kytarami. O video, které podtrhuje celý track, se postaral Martin Miko.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit