Slovenský rapper Strespez posílá ven svůj nový videosingl s názvem Chaos. Skladba pojednává o problémech s depresemi, které čím dál více postihují (nejen) mladé lidi a někdy končí tragicky.

Track se snaží poukázat na to, že i když se člověk cítí psychicky mizerně, je tu vždy někdo, kdo nám může podat pomocnou ruku a pokusit se přemoci démony uvnitř nás. Na atomsférickém, nebáli bychom se říct, že rockovém refrénu se objevil Matej Straka ze skupiny Nerieš, který má jedny z nejlepších refrénů na Slovensku, což dokázal i v tomto případě. Hudební produkci obstarali kluci z Grand Beats Production.

Zajímavostí této skladby je, že je dělaná v ¾ taktu a zkomponovaná na míru ve spojení s živými kytarami. O video, které podtrhuje celý track, se postaral Martin Miko.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE