Radikal, člen I LOVE PARTY PRODUCTION, na konec roku představil svým fanouškům nový klip k tracku 6:30.

Singl 6:30, jehož produkci si vzal na svědomí Pilate a následný mix/master Masifsound Studio, vyšel již v červenci roku 2015, avšak po jeho úspěchu se nyní tým I LOVE PARTY PRODUCTION rozhodl nadělit všem fanouškům jako dáreček i klip.

Dosavadní music video s coverem od umělce jménem Stano Macko doposud nasbíralo téměř 100.000 views (psali jsme o něm zde) a tracku se dostalo mnoho chvály.

Snímek obrazovky 2015-12-28 v 20.45.27

O samotný videoklip, který měl vyjít o den dřív, avšak kvůli technickým potížím vychází až dnes, se postaral svým videem a následným střihem Daniel Gavenda z MOOVI. V klipu se Radikal oddává vínu, cigaretám, lásce, no a na zbytek se podívejte sami.

Radikal rozhodně nelení, naopak dokonce chystá i celé nové album, které by mělo vyjít již na jaře roku 2016, máme se na co těšit!

Za nás “palec hore”. Co na videoklip říkáte vy?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit