Rád se směješ a zároveň jsi fanoušek neokoukané stand-up komedie? V tom případě pro tebe mám dobrou zprávu. V nejbližších dnech se totiž v plzeňské Papírně uskuteční první ročník akce, která ponese název Psychedelic Stand-Up Comedy.

Je pravdou, že u nás není stand-up comedy tolik rožšířená jako například v Americe, ale i tak je fanouškovská základna v našich končínách vcelku veliká.  Dobré vtípky a zábavu má přece rád každý. Toho si jsou vědomi i organizátoři akce, která přoběhne již 16. května v plzeňské galerii Papírna a ponese název Psychedelic Stand-Up Comedy. Na akci vystoupí například Tigran Hovakimyan nebo Jíří Jakima, které doprovodí amatérští komici z plzeňského kraje. A aby toho nebylo málo, tak v průběhu večera vystoupí také kapela Don’t ask, don’t care.

Takže pokud máš rád humor, stand-up a dobrou hudbu, tak doraž již 16. května v 19:00 do Papírny. Jo a pozor! Vstup na akci je dobrovolný.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE