Rád se směješ a zároveň jsi fanoušek neokoukané stand-up komedie? V tom případě pro tebe mám dobrou zprávu. V nejbližších dnech se totiž v plzeňské Papírně uskuteční první ročník akce, která ponese název Psychedelic Stand-Up Comedy.

Je pravdou, že u nás není stand-up comedy tolik rožšířená jako například v Americe, ale i tak je fanouškovská základna v našich končínách vcelku veliká.  Dobré vtípky a zábavu má přece rád každý. Toho si jsou vědomi i organizátoři akce, která přoběhne již 16. května v plzeňské galerii Papírna a ponese název Psychedelic Stand-Up Comedy. Na akci vystoupí například Tigran Hovakimyan nebo Jíří Jakima, které doprovodí amatérští komici z plzeňského kraje. A aby toho nebylo málo, tak v průběhu večera vystoupí také kapela Don’t ask, don’t care.

Takže pokud máš rád humor, stand-up a dobrou hudbu, tak doraž již 16. května v 19:00 do Papírny. Jo a pozor! Vstup na akci je dobrovolný.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit