Jeden z těch nejlepší komiků současnosti už v březnu ovládne pražské Kongresové centrum. Nemluvím o nikom jiném, než o britském stand-up komikovi se jménem Jimmy Carr. Jeho neotřelé vtípky si získaly srdce diváků po celém světě a o jeho výkonech píší servery jako The Guardian, The Boston Globe, nebo Daily Echo.

V rámci “The Best Of, Ultimate, Gold, Greatest Hits World Tour”, ve které se dočkáme přesně toho, co název napovídá, navštíví Prahu přesně 6. března příštího roku a musím říci, že už se sám nemůžu dočkat, jakou show našincům předvede. Během představení si navíc pořádně procvičíš ájinu.

Lístky rychle mizí, proto nepropásni svou šanci a pořiď si svůj zde.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?