Jeden z těch nejlepší komiků současnosti už v březnu ovládne pražské Kongresové centrum. Nemluvím o nikom jiném, než o britském stand-up komikovi se jménem Jimmy Carr. Jeho neotřelé vtípky si získaly srdce diváků po celém světě a o jeho výkonech píší servery jako The Guardian, The Boston Globe, nebo Daily Echo.

V rámci “The Best Of, Ultimate, Gold, Greatest Hits World Tour”, ve které se dočkáme přesně toho, co název napovídá, navštíví Prahu přesně 6. března příštího roku a musím říci, že už se sám nemůžu dočkat, jakou show našincům předvede. Během představení si navíc pořádně procvičíš ájinu.

Lístky rychle mizí, proto nepropásni svou šanci a pořiď si svůj zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit