Sympatičtí Britové Bastille se po třech letech vrací do Prahy. S sebou přivezou songy z právě připravovaného třetího alba. Ty si skalní fanoušci budou moci poslechnout v jarní předpremiéře.

Kapela původně vznikla jako sólový projekt zpěváka Dana Smitha. Jedním z nejznámějších songů, kterým se kapela zapsala do povědomí, je hit Pompeii z debutového alba Bad Blood, Ten na Youtube vidělo více než 502 milionů lidí.

Píseň se umístila na druhém místě ve Spojeném království, na pátém ve Spojených státech a vynesla kapele prestižní Brit Award. Bastille zahrají ve Forum Karlín už 21. února 2019. Neváhej a kupuj lupeny dřív, než budou definitivně fuč!

Vstupenky zakoupíš zde.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE