Sympatičtí Britové Bastille se po třech letech vrací do Prahy. S sebou přivezou songy z právě připravovaného třetího alba. Ty si skalní fanoušci budou moci poslechnout v jarní předpremiéře.

Kapela původně vznikla jako sólový projekt zpěváka Dana Smitha. Jedním z nejznámějších songů, kterým se kapela zapsala do povědomí, je hit Pompeii z debutového alba Bad Blood, Ten na Youtube vidělo více než 502 milionů lidí.

Píseň se umístila na druhém místě ve Spojeném království, na pátém ve Spojených státech a vynesla kapele prestižní Brit Award. Bastille zahrají ve Forum Karlín už 21. února 2019. Neváhej a kupuj lupeny dřív, než budou definitivně fuč!

Vstupenky zakoupíš zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit