Po téměř deseti letech se vrací do Prahy elektronické duo Modeselektor. Sebastian Szary a Gernot Bronsert slibují přivézt s sebou pořádně nadupanou show. Ve středu 27. února v Roxy… Modeselektor live. Potřebujete vědět víc?

Modeselektor, elektronické duo ve složení Gernot Bronsert a Sebastian Szary, již od počátku nultých let formují berlínskou techno scénu a hýbou světem elektra. Poslední album však vydali před více než sedmi lety. Od vydaní alba Monkeytown v roce 2011 se pilně se Saschou Ringem věnovali společnému projektu Moderat, který však loni na podzim ukončil své působení. Od té doby pracují jak Modeselektor, tak Apparat opět na vlastních projektech.

Sami svůj styl označují jako happy metal, hard rap, country-ambient či russian crunk, vlastní jeden z neprogresivnějších německých labelů Monkeytown records, na kterém vydávali spolu s Moderat, ale pod jejich křídly nahrávají i jména jako Siriusmo nebo Funkstörung. Své oblibě pro ně se netají ani Thom Yorke z Radiohead, který s nimi i na pár skladbách spolupracoval.

Jako support vystoupí Amparo Battaglia Lopez aka Catnapp kombinující RnB a rap s breakbeatem nebo drum’n’bassem. Vstupenky můžete zatím zakoupit na oficiálních stránkách Monkeytown Records.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit