Dle Slovníku cizích slov je armatura pomocné a ovládací zařízení potrubních rozvodů tekutin. Nejedná se o pouhou přímou rouru, ale o spojky, kolena, ventily, kohouty, záslepky a podobné. Samozřejmě jejich funkce je velice důležitá a není vhodné brát jejich kvalitu na lehkou váhu. V ten moment přichází vhod velkoobchod Roman Juřík.

Tato firma sídlící v ocelovém srdci republiky, v Ostravě, již 17 let patří mezi autorizované velkoobchody nabízející průmyslové armatury. Mezi jejich klientelu patří například i Třinecké železárny, Tatra Metalurgie či Skupina ČEZ. Zakladatel Roman Juřík se rozhodl využít své dlouholeté zkušenosti v oblasti průmyslových armatur a založil již zmiňovaný velkoobchod. Avšak nenabízí pouze armatury, ale zároveň nabízí poradenství pro jejich samotnou instalaci a servis armatur.

Velkoobchod Roman Juřík disponuje širokým výběrem produktů. V nejrůznějších rozměrech a materiálech zde najdete armatury jako například průmyslové klapky, kulový kohout, filtr pro vodu nebo plyn, koš sací nebo vtokový, regulátor tlaku, stavoznak, vodoznak, průhledítko, kompenzátor anebo mimo jiné i tlakový ventil, který se dále dělí na uzavírací, zpětný, regulační, pojistný, redukční, odvodňovací a mnoho dalších. Všechny nabízené produkty naleznete v online katalogu, který je k sehnání na oficiálních stránkách firmy. Vybrat si zde můžete až z 7 000 položek.

Veškerý sortiment je určený převážně k použití v průmyslu vodárenském, teplárenském, petrochemickém, plynárenském, chemickém, potravinářském a energetickém. O kvalitě služeb svědčí nejen tuzemské reference, ale i certifikát systému managmentu kvality, kterým se již zmiňovaný velkoobchod pyšní.

Pokud máte zájem o některý z nabízených produktů či služeb, můžete velkoobchod Roman Juřík kontaktovat na jejich webových stránkách www.jurik.cz prostřednictvím formuláře, e-mailem, telefonním hovorem či osobně na adrese Pohraniční 27, 703 00 Ostrava-Vítkovice.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit