Pokud chcete spojit dovolenou na pláži s největšími jmény elektronické hudby a hip hopu, tak vás rozhodně čekáme na festivalu Balaton Sound 2016.

1. Ve velkém stylu

Balaton Sound stále doplňuje program, nejnověji jsou to jména jako Steve Aoki, Chris Brown a řada dalších. Party bude ve velkém stylu, taneční sekce Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR, Nervo, Don Diablo, Paul Van Dyk, a mnoho dalších se postarají o zážitek, na který nelze zapomenout. A pokud dostanete chuť na hip hop, rozhodně oceníte jména jako A$AP Ferg, Macklemore & Ryan Lewis, The Game, Tyga and Tyler, The Creator a Chris Brown. Chcete víc? Tak se určitě mrkněte na seznam již ohlášených jmen na www.balatonsound.cz/program.

2. Jezero Balaton a všechny jeho možnosti

Balaton, největší jezero ve střední Evropě, nabízí nádherné pláže, skvělé jídlo, výborné maďarské vína a různé speciality, které se tak kromě hudebního programu stávají dobrým důvodem pro návštěvu festivalu. Za zvuků hudby se můžete schladit ve vodě, relaxovat a s lidmi z více než 60 zemí světa povznést pojem letní dovolená na novou úroveň. www.facebook.com/events/168834093459633

foto: Sandor Csudai (www.facebook.com/csudaisandor)
foto: Sandor Csudai (facebook.com/csudaisandor)

3. Party na lodi

A co by to bylo za festival konající se na břehu jezera, kdyby nebyla pořádná party I na lodi. Speciální exkluzivní lodní party s projížďkou po Balatonu. Na těchto party budou vystupovat H.O.S.H. z Hamburgu,  švýcarské duo Adriatique, nebude chybět live set Rodriguez Jr. a legendární Peter Kruder, kolínské duo the Andhim.

Více o party na lodi zde: www.balatonsound.cz/info/party_na_lodi. Pozor, na tuto akci existuje jen velmi omezený počet vstupenek.

4. Oslavme 10 let Balaton Soundu

Poté, co byl první ročník Balaton Soundu v roce 2007 zcela vyprodán, se stával rok od roku zamilovanějším místem pro všechny milovníky hudby. Posledních 9 let festivalu se tak stalo dějištěm různých příběhů, oslav a vždycky skvělého line-upu. I proto si letos pořadadatelé připravili různé zajímavosti a překvapení, abyste si co nejvíc užili tenhle historický moment (minimálně v životě Balaton Soundu).

5. Dostupnost, ubytování a prostředí

Zamárdi se nachází asi hodinu autem od Budapešti, takže můžete přijít jak letadlem, tak i vlakem. Rozhodně byste jsi měli rezervovat 1-2 dny na prohlídku Budapešti, která ročně přivítá miliony a miliony turistů.

Co se týče samotného ubytování, můžete si vybrat mezi základním kempem anebo Beach Campingem, kde na vás bude čekat připravený stan, dřevěný domeček anebo připravený karavan. Ubytování ve vlastním karavanu je ovšem rovněž možné, no Flexotel a Flexostany na vás už čekají.

Více informací na www.balatonsound.cz/ubytovani.

6. Nultý den jak ho neznáme

Nulté dny jsou většinou o adaptaci k prostředí, hledání starých a nových kámošů, orientaci se v areálu. My ale začneme pořádnou muzikou zajištěnou od ikon Macklemore & Ryan Lewis,  Oliver Heldens, Alan Walker, Madcon a dalších. Takže se ujistěte, že máte 5-denní vstupenku, která zahrnuje taky vstup na nultý den anebo si můžete zakoupit jednodenní vstupenku.

Více informací na www.balatonsound.cz/tickets/category/entry-ticket.

balaton sound 2016 flyer

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit