Za jednu z největších beach párty v Evropě se dá určitě považovat  pětidenní Balaton Sound festival, který probíhá na idylické pláži maďarského jezera Balatonu. A ten teď oznámil hvězdy svýho line-upu mezi kterými nechybí Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike nebo Kygo.

Festival, jež letos navšítivilo až 172 tisíc fanoušků včetně rekordního počtu Čechů má unikátní polohu na břehu obřího jezera s fantastickou atmosférou a luxusním VIP zázemím. To vytváří z Balaton Soundu jednu z nejžádanějších a největších akcí zejména EDM hudby v Evropě.

Kromě už zmíněných hvězd jakými je Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike a Kygo, jsou tu i další nová jména mezi kterými nechybí norský DJ Matoma, který díky svému talentu nyní spolupracuje  nejen s The Vamps, ale i s dalšími zavedenými jmény jako jsou Sigala, Don Diablo a Jonas Blue. DJ Matoma vystoupí na hlavní scéně hned první den festival 8. července. Skvělou párty taky slibuje ale i populární Elrow stage, která nabídne vystoupení Loco Dice, Meduza, Ilario Alicante, Danny Tengalia a řady dalších.

Balaton Sound nabízí navíc naprosto jedinečné VIP zóny, které se nedají srovnat s žádným jiným festivalem v Evropě. Tahle část areálu bude pulzovat v hollywoodském retro stylu a nabídka zde bude přímo okouzlující, od masáží, make-up salónků, nápojů při příjezdu až po exkluzivní večírky a překvapení. Více informací se fanoušci dozví se startem prodeje VIP vstupenek v polovině prosince.

Jestli se ale chceš ujistit, jaký to je na festivalu den po dni, tak mrkni na náš report z léta.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?