První oficiální řady Air Max se svrškem Flyknit, který je navržený přímo pro volný čas, už letí přímo k vám! Lehký, prodyšný a skvěle padnoucí materiál můžete nosit s i bez tkaniček a navíc ochladí v případě, kdy vaše nohy kvůli vzrůstající teplotě přicházejí „do varu“.

Designéři se rozhodli zapojit několik vychytávek a pohrát si s designem tohoto jednoho kusu materiálu. Flyknit má nově rozvržené zóny, díky kterým je ještě vzdušnější než předtím. Je také znám svým skvěle padnoucím ponožkovým střihem a v podstatě už nepotřebujete tkaničky – Air Max 270 Flyknit můžete nosit s nimi i bez nich. Nad špičkou a směrem k patě je pak použit pevnější úplet, který poskytuje větší ochranu a výdrž.

Nová ikona má podrážku z pěny s dvojí hustotou a nejvyšší vzduchovou jednotku na patě z řady Air Max vůbec (32 mm), díky čemuž absorbuje všechny nerovnosti. Tento model je typický svou 270stupňovou viditelnou vzduchovou bublinou Nike Air. Ačkoli jde o zcela novou siluetu, odkazuje tento prvek směrem k Nike Air Max 93 a svou inspiraci nezapře ani v modelu Nike Air Max 180.

Barevné varianty pro muže

Barevné varianty pro ženy

Různé barevné varianty Air Max 270 i Air Max 270 Flyknit najdete v obchodech od 15. května, 7. a 21. června.