Čtyřnásobný držitel Zlatého míče inspiruje v novém spotu mladé fotbalisty

Leo Messi, bezesporu jeden z nejlepších hráčů v historii fotbalu, podporuje mladé fotbalisty v novém spotu značky adidas a vyzývá je, aby šli svou cestou a slepě jej nenásledovali. 60 vteřinový spot Unfollow tak dále rozvíjí myšlenku předchozího spotu Create Your Own Game.

Snímek obrazovky 2015-08-25 v 17.39.55

Oslavovaný po celém světě, Messi je idolem tisíců mladých hráčů a fanoušky sbírá i mimo fotbalový svět. Hra se ale posouvá dál a proto argentinská hvězda vyzývá novou generaci tvůrců fotbalu. Pro ně již nemá být hrdina, ale soupeř.

Ve světě plném následovatelů adidas oslovuje všechny hráče, kteří mají odvahu jít svou cestou a vystoupit z davu. Nová generace hráčů se nemůže přizpůsobovat starým normám a standardům. Cesta k úspěchu není schovaná v následování idolů. Messi může motivovat a inspirovat, ale dnešním hráčům nestačí jen napodobovat umění ostatních. Musí jít svou cestou a překonávat nové překážky, na které narazí.

Držte krok s fotbalovým děním na facebook.com/adidasfootball nebo na Twitteru @adidasfootball #BETHEDIFFERENCE.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit