Album s názvem Terapie, nejnovější dílo člověka, který si vysloužil přezdívku „Wiley of Czech Republic“. Není nutné zmiňovat, že po vydaní Smackova posledního alba nadešel čas to i řádně oslavit, jak jinak než křestem, který proběhne 23. září v Roxy Prague. Kromě hlavního aktéra se představí i dvě významná zahraniční jména (přestože prvotní info naznačovalo show bez hostů). Pojďme si je představit:

Blay Vision

Není nic neobvyklého, když se grime MC kromě psaní textů, začne zajímat i o produkci – příkladem může být Wiley nebo Skepta. Tyto dvě “řemesla” si osvojil a spojil také Blay Vision z Tottenhamu, který má na svědomí jeden z nejlepších mixtapů uplynulého roku – The Vision. Poté, co sklidil spoustu pozitivních ohlasů od těch nejvýznamnějších postav grimové scény, JME neváhal a jako výsledek jejich spolupráce je nám k poslechu návykový track „Gone Mad“.

Debutové album „Turner Ave”, které Blay téměř celé produkoval, vyšlo pod labelem Lit City Trax. Se stejnou vervou, jako rapuje do svých vlastních beatů, tu najdeme i produkci od Mazza Beats nebo Teeza. Název alba se odvíjí od stejnojmenné ulice, na níž Blay vyrůstal. Díky tomu zde najdeme spoustu introspektivní lyriky, úsečné bangery a beaty inspirované videohrami, které velmi ovlivnily jeho dětství.

JLSXND7RS

V Holandsku, odkud tento producent pochází, právem patří mezi klíčové postavy, které zde pomohly zformovat grime a dubstepovou scénu až do nynější podoby. Přestože v současné době je v této zemi řada talentů, jeho nenahraditelný styl -dravé a temné instrumentály – ho dovedly k takovým jménům jako je Flirta D, Trends, Skepta, Jammer a v neposlední řadě sám Wiley, který o jeho tvorbu projevil zájem po vypuštění tracku „The Undertaker“. Následovalo pozvání na jeho nejnovější album „Godfather“, kde udělal produkci k singlu „My Direction“ a „6 In Da Bloodcart Morning“ (který je ovšem neoficiální a do finální verze alba zařazený nebyl).

Ten, kdo Smackovi shows navštěvuje pravidelně, ví, že se jedná o energii sálající akce, na kterých nikdy nechybí poctivej moshpit, spousta adreanlinu a nálož prvotřídní undergroundový muziky. Mike ten večer poputuje samozřejmě i k našim lokálním MC ́s jako je Tchagun, White Russian, Plio a Pain a za mixákem očekávejte A51 DJs, kteří pro vás chystají jako vždy selekci toho nejlepšího.

Doraž si užít party a společně s námi oslavit další skvělou věc!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit