V letošním roce nás čeká opět velká řada rapových koncertů a jako jedni z prvních k nám zavítají The Underachievers, a to už 11. 2. do pražského klubu Mono Fono. Tihle kluci původem z Flatbush u nás byli už před dvěma lety na Hip Hop Kempu. Pokud předvedou stejnou show jako tenkrát, tak se rozhodně máme na co těšit.

The Underachievers je americké hiphopové duo, ve kterém působí AK the savior a Issa Gold. Mají na kontě 3 studiová alba, 2 mixtapy a 1 EP. Poslední studiové album vydali minulý rok, ale příliš neohromilo. To ovšem neznamená, že nedokáží v klubu rozpoutat peklo. S hity jako Play That Way, Gotham Nights nebo Packs čekám, že v Mono Fono nezůstane jediné triko suché. Právě zmíněný track Packs je poslední věcí, se kterou se The Underachievers zapsali do hiphopové scény.

Pokud si jedeš newschool rap, tak neváhej a zažij rapovou smršť, která nás čeká již 11. 2. Vstupenky jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

foto: Dominik Bek

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit