V letošním roce nás čeká opět velká řada rapových koncertů a jako jedni z prvních k nám zavítají The Underachievers, a to už 11. 2. do pražského klubu Mono Fono. Tihle kluci původem z Flatbush u nás byli už před dvěma lety na Hip Hop Kempu. Pokud předvedou stejnou show jako tenkrát, tak se rozhodně máme na co těšit.

The Underachievers je americké hiphopové duo, ve kterém působí AK the savior a Issa Gold. Mají na kontě 3 studiová alba, 2 mixtapy a 1 EP. Poslední studiové album vydali minulý rok, ale příliš neohromilo. To ovšem neznamená, že nedokáží v klubu rozpoutat peklo. S hity jako Play That Way, Gotham Nights nebo Packs čekám, že v Mono Fono nezůstane jediné triko suché. Právě zmíněný track Packs je poslední věcí, se kterou se The Underachievers zapsali do hiphopové scény.

Pokud si jedeš newschool rap, tak neváhej a zažij rapovou smršť, která nás čeká již 11. 2. Vstupenky jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

foto: Dominik Bek

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE