Rok se s rokem sešel a koncem dubna slaví (nejen) vysokoškoláci příchod jara. Party v Letňanech, která patří neodmyslitelně k svátku studentů, nabídla opět to nejlepší z české a slovenské hudební scény.

Letošní 14. ročník studentských oslav přilákal kromě nesčetného množství návštěvníků také krásné a slunečné počasí. Po několika chladných ročnících a loňskému festivalu na blátě pravidelní návštěvníci svlékli čepice, šály a péřové bundy a dorazili skutečně jen v tričku a kraťasech. 

V rámci letošního Majálesu přibylo na letňanských podiích mnoho nováčků. Nejde sice o žádná nová jména v hudebním světě, ale právě interpreti jako Mirai, Ben Cristovao, Lenny, Marek Ztracený, nebo Ego se na studentském festu a oslavách jara objevili v roli účinkujících vůbec poprvé. O nejdiskutovanější vystoupení se postaral Tomáš Klus, který si s sebou přivezl celou rodinu a až na nejmladší Jenovéfu se na podiu po jeho boku objevila dcera Josefína, syn Alfréd i manželka Tamara.

Tento ročník byl opravdu povedený a jsme si jisti, že tentokrát zbyla návštěvníkům síla i na závěrečnou afterparty. Tak zase za rok! 🙂

foto: facebook.com/praha.majales/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE