Rok se s rokem sešel a koncem dubna slaví (nejen) vysokoškoláci příchod jara. Party v Letňanech, která patří neodmyslitelně k svátku studentů, nabídla opět to nejlepší z české a slovenské hudební scény.

Letošní 14. ročník studentských oslav přilákal kromě nesčetného množství návštěvníků také krásné a slunečné počasí. Po několika chladných ročnících a loňskému festivalu na blátě pravidelní návštěvníci svlékli čepice, šály a péřové bundy a dorazili skutečně jen v tričku a kraťasech. 

V rámci letošního Majálesu přibylo na letňanských podiích mnoho nováčků. Nejde sice o žádná nová jména v hudebním světě, ale právě interpreti jako Mirai, Ben Cristovao, Lenny, Marek Ztracený, nebo Ego se na studentském festu a oslavách jara objevili v roli účinkujících vůbec poprvé. O nejdiskutovanější vystoupení se postaral Tomáš Klus, který si s sebou přivezl celou rodinu a až na nejmladší Jenovéfu se na podiu po jeho boku objevila dcera Josefína, syn Alfréd i manželka Tamara.

Tento ročník byl opravdu povedený a jsme si jisti, že tentokrát zbyla návštěvníkům síla i na závěrečnou afterparty. Tak zase za rok! 🙂

foto: facebook.com/praha.majales/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit