Nacházíme se v době, kdy internet vládne všem a všemu a takřka žádná firma nebo i živnostník se již neobejde bez vlastní prezentace v podobě webových stránek či profilů na sociálních sítích. Možná i vy začínáte s novým podnikáním a pátráte po tom, jak takový web sehnat.

Měl by zcela určitě vyhovovat moderním trendům, být responzivní, tzn. aby se správně zobrazoval na všech typech a velikostech obrazovky, měl by být přehledný… a ideálně by neměl být zbytečně drahý. Samozřejmě, složité weby si zaslouží i vyšší cenovku, ale pokud potřebujete vlastní webové stránky čistě pro prezentaci své firmy, jde to i levně.

A pokud zrovna nepatříte mezi ty, kteří si web postaví s pomocí vlastních sil, pravděpodobně vám nezbývá nic jiného, než tuto práci svěřit do rukou někoho jiného. No a právě pro vás máme jeden tip – WP Online!

Nedělejte věci zbytečně složitě! U nás si jednoduše vyberete design určený přesně pro vaše potřeby a vaši webovou prezentaci budete mít online během dvou pracovních dní! Navíc za bezkonkurenční ceny! – wponline.cz

WP Online nabízí řešení na míru – v rámci objednávky si můžete vybrat hned několik designů, zejména dle typu zaměření vaší firmy. Pronajímáte kanceláře, jste vizážistka, zahradník, lékař, restauratér, hoteliér…? Na WP Online si zcela jistě vyberete. Nejlevnější web startuje už na 2.600 Kč a i velice propracované a atraktivní varianty seženete za velice sympatickou cenu.

“Projekt WP Online vznikl na základě neustále se opakujících poptávek klientů, kteří požadovali rychlé a funkční řešení pro jejich webovou prezentaci.”

Tak co, už víte, kde si necháte udělat svůj web?

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE