Pojem erektilní dysfunkce. Možná ho znáte pod pojmem impotence. Jde o problém, který trápí více než půl milionu mužů. Proto pokud i vy patříte do této skupiny, vězte, že nejste sami.

Erektilní dysfunkce je sexuální porucha, která se vyznačuje tím, že penis není schopen erekce a proto nemůže dojít ke pohlavnímu styku. Častokrát je absence sexu v partnerském vztahu příčinou hádek a napětí. Proto nedovolte, aby to iu vás zašlo až tak daleko. Mimo jiné vám v tomto článku nabídneme řešení, které můžete vyzkoušet, abyste se erektilní dysfunkce zbavili částečně, nebo i zcela.

Příčiny vzniku

Erektilní dysfunkce má širokou škálu příčin vzniku.

Co se týče věku, ohroženější skupinou jsou muži nad 40 let. Samozřejmě, erektilní dysfunkce se může objevit iu mladších mužů, ale je to méně časté.

Nadměrné užívání drog, zda nadměrné požívání alkoholu se také může připsat na vzniku impotence. Také užívání léků jako jsou antidepresiva, diuretika, antidiabetika, antihypertenziva, nebo antiepileptika.

Psychika a psychické problémy jsou na příčině vzniku přibližně v 20% případů. Jde například o deprese, úzkosti, nadměrné množství stresu, konflikty ve vztazích, či například strach z opětovného selhání a zklamání sebe a partnerky.

Tělesné příčiny a onemocnění jsou na příčině vzniku přibližně 80% případů impotence. Častokrát se to týká mužů, kteří se léčí na vysoký krevní tlak, cukrovku, kardio-vaskulární onemocnění, či na ledviny. No a ohroženi jsou i muži s obezitou, či sklerózou.

Jak si pomoci?

Jak jsme zmínili výše, nabídneme vám rady, jak si zkusit s tímto problémem pomoci. Můžete například:

• Přípravek na čistě přírodní bázi Zerex, který zvyšuje sexuální touhu a také zlepšuje erekci. Vhodný je proto i při impotenci, určený je dokonce i pro seniory. Stačí užít 1 tabletu hodinu před sexuálním stykem. Nemá žádné nežádoucí účinky.

• Zlepšit svou životosprávu, lépe se stravovat, více se hýbat, nepít a nekouřit

• Vyzkoušet vakuovou pumpu

• Dát si voperovat silikonový implantát, který ztopoří penis – nevýhoda je ta, že je to trvalé

• Pomoci by vám mohl také psycholog a psychoterapie, kde byste se naučili relaxovat a odbourat stres

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit