O letošní absenci klubu Aeroport na karlovarském festivalu už asi víte. Možná ale ještě nevíte, jaká bude náhrada. Stejné místo, které loni využil zmiňovaný Aeroport, letos převezme pop-up klub KINO, který otevře své brány ve vybraných dnech festivalu, vždy od 21:00, kam tedy budete moci zamířit po dnech strávených sledováním filmů. Název vychází z původního prostoru na adrese T. G. Masaryka 941/47, kde se dříve nacházelo Kino Praha. Posléze zde byla stáčírna Karlovarské Becherovky a ta se sem dnes vrací v podobě partnerství se společností Pernod Ricard.

Addict KVIFF Opening

28. 6. (PÁTEK)
NobodyListen, Calin, Robin Zoot, Dvojlitrboyzz, Kewu a další

Rap, trap, grime i elektronika. Progresivní umělci & DJs. Audiovizuální instalace od Lunchmeat Studio. Rave atmosféra. Moshpit povolen.

Soon to be legends

29. 6. (SOBOTA)
Bratři (live), Fatty M a Schwa (KOMIKS),  Zorro & Semtexx

Hudební zjevení nejen na techno scéně. Techno živák a afterparty jak z KOMIKSU.

Underground Comedy

30. 6. (NEDĚLE)

Slovy autorů: “Jen komik a jeho publikum. Žádné kulisy, kostýmy, žádné role ani připravené skeče. Na našich pravidelných show vám vyprávíme vtipy ostré jako pepřový sprej. Humor, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví.”

UP Festival Warm up

2. 7. (ÚTERÝ)
Kirill Astra, Fleika, Yan a Alfred Czital

Warm up festivalu, jehož letošním tématem je harmonie v přírodě. Tady v lázních budou jako doma.

Smack s P’s a Love 2 tour

5. 7. (PÁTEK)
Smack, Tchagun, A51 djs, TOD

Král grimu, nezastavitelná síla straight Outta Strašnice. Smack se svými psi přiveze nové album.

Let It Roll Warm up

6. 7. (SOBOTA)
Akira & Anakin, Biffidus Aktif, Snookey, Suki, L1, FeFe, Jericho, OH-D, MacEllyster

Tradiční closing večírek v rytmu drum and bassu, který místní obyvatelstvo považuje za druhé Vánoce. Letos posílena o podporu největšího DnB festivalu Let it Roll!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?