Rapová uskupení Opak Dissu a Dvojlitrboyzz vyrážejí na společné turné. V rámci koncertní šňůry s názvem Sky Is The Limit 2019, která potrvá od 21. 9. do konce listopadu, navštíví devět měst republiky a představí svou aktuální tvorbu. Ve vybraných městech vystoupí společně i s dalšími hosty a všechny shows doplní sety spřátelených DJs.

Dvojlitrboyzz tvoří MCs, DJs a producenti Ca$hanova Bulhar, Icy L, Niky Lauda, DJ Klebold, Ggunja a Illja. Společně začali tvořit originální a osobitý trapový zvuk, který podle jejich slov na české hudební scéně do té doby chyběl. Dvojlitrboyzz lze spíše než label nazvat kolektivem hudebních producentů a především rodinou. Jednotliví zástupci uskupení mají za sebou úspěšná vydání sólových alb.

Label Opak Dissu tvoří členové Asap Jarda, Don Chain, Blueraykoranthug, Yong Lvíše a DJ Casablanka. Ti se rozhodli jít opačným směrem než všichni ostatní a představují rap přesně opačně, než tomu velí klasické americké klišé, že hip hop je styl naleštěných limuzín, drahých domů a luxusu. Své posluchače berou na výlet na venkov či maloměsto. Jejich koncerty však provází nabitá energie a nejinak to bude na plánovaném turné. V roce 2016 vydali mixtape Opak Dissu Tape, kterým se pořádně uvedli na tuzemskou scénu.

Zastávky turné:

21.9. – Plzeň – klub Bílej medvěd
27.9. – Olomouc – Dream Club
12.10. – Liberec – Bunkr Club
18.10. – Opava – Tara Střelnice
26.10. – Brno – Kabinet Múz
8.11. – Telč – Mexx Club
16.11. – Příbram – Music Club Šachta
23.11. – České Budějovice – Komiks Club
30.11. – Praha – Fuchs2

Vstupenky na koncerty turné Sky Is The Limit lze kupovat v předprodeji v síti Goout nebo přímo v klubech. Partnerem akce je ledově namražený Jägermeister.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?