Druhé pokračování nabité club night se jménem Strain v režii Karaoke Tundry z labelu BiggBoss proběhne v Klubu FAMU 26.1. Opět se představí smetánka české grime / uk garage scény.

ASAP Jarda (live) – Opak Dissu

OPAK DISSU LABEL je fenomén, který spadnul na českou rapovou scénu jako meteorit a způsobil v tomto donedávna mrtvém rybníčku nový evoluční skok. Nejvýraznější představitel této extravagantní party A$AP JARDA právě pracuje na svém solo albu, které by měl posunout českou rapgame na další level. Nové tracky, ale i ověřené známé bangers předvede v exkluzivním setě, připraveném speciálně pro STRAIN #2.

JPQ (live)

JPQ a.k.a. Jean Paul Quassier je rapper a producent, člen pražské crew PODPULTURA, ktorá minulý rok vydala debutové EP “Labyrint”. Ve své solo tvorbě kombinuje neotřelý elektronický zvuk, sci-fi témama a storytelling, ve ktetém skutečne vyniká. V Klubu FAMU představí set, speciálně připravený pro tuto příležitost – můžeme čekat rap, interakci s publikem a osobitý humor.

Karaoke Tundra

Ukrajinský producent, tvořící v Čechách pod labelem BiggBoss, experimentuje na hraně elektroniky rapu. V roce 2016 vyšel jeho nový projekt Futuristický kongres, na který pozval prověřená jména od Boy Wondera až po Vladimira 518.

Casablanka

DJ a zvukový vůdce sekty OPAK DISSU LABEL se na druhém Strainu předvede trochu netradičně – vedle společné show s parťákem Jardou odehraje set plný aktuálního rapu, klubové elektroniky a grimu.

Paul Gate

Producent, DJ a v neposlední řadě grafik pražského labelu HYPNO 808. Je známy především svojí výbornou selekcí a bude naši párty zakončovat.

Gruzo

Působí na rozmezí hip-hopových beatů a podivné elektronické hudby necelou dekádu. Za sebou má několik instrumentálních desek, účast na kompilacích, desítky remixů a spolupráci s předními jmény českého rapu jako jsou James Cole, Smack, nebo Igor.

>>> Strain #2 Asap Jarda, Jpq, Karaoke Tundra, Casablanka a další <<<

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit